کد خبر: 117370 A

سخنگوی جبهه پیروان به ایلنا خبر داد؛

پس از رسیدن به راهبردهای لازم که برای آینده باید انجام شود نشستی را با حضور تمامی احزاب و تشکل های عضو جبهه پیروان در سراسر کشور در مهرماه برگزار کردیم و مصوبات به امضای همه احزاب عضو رسید.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری تصریح کرد: ‌ با مصوب شدن راهبردهای جبهه پیروان خط امام و رهبری از این پس چگونگی عمل به راهبرد های تدوین شده مهم است.

کمال سجادی در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به آسیب شناسی جریان اصولگرا گفت: تمام تشکل های جبهه پیروان خط امام و رهبری که تعداد آن ها به ۱۷ حزب و جمعیت می رسد جلساتی را برای آسیب شناسی و نحوه تعامل با دولت آقای روحانی برگزار کردند و در نهایت نتایج بررسی های خود را به هیات رییسه جبهه پیروان خط امام و رهبری ارائه دادند.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: پس از رسیدن به راهبردهای لازم که برای آینده باید انجام شود نشستی را با حضور تمامی احزاب و تشکل های عضو جبهه پیروان در سراسر کشور در مهرماه برگزار کردیم و مصوبات به امضای همه احزاب عضو رسید.

وی با اشاره به راهبرد جبهه پیروان خاطرنشان کرد: ‌ در اثر بحثها و مطالعاتی که انجام شد فهرستی از اشکالات و راهکار های لازم برای ادامه راه مطرح شد و از این پس چگونگی عمل به راهبرد تدوین شده مهم است هرچند بررسی ها در ابعاد مختلف همچنان ادامه دارد و در جلسه اخیر شورای مرکزی جبهه که پنجشنبه گذشته برگزار شد بررسی ها ادامه پیدا کرد.

سجادی ادامه داد: جلسه این هفته شورای مرکزی تحت الشعاع فوت ناگهانی آقای ابطحی قائم مقام جامعه اسلامی ادوار مجلس قرار داشت و به خاطر مراسم ختم ایشان جلسه کوتاه برگزار شد.

جامعه اسلامی جبهه پیروان خط امام دولت فوت جریان جبهه سخنگوی شناسی آسیب پیروان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر