خبرگزاری کار ایران

سردار حسین علایی در بازدید از غرفه ایلنا؛

نامه اوباما نشان می دهد آمریکا به نقش تعیین کننده ایران پی برده است

asdasd
کد خبر : ۲۲۳۳۵۵

نامه اوباما به مقامات ایرانی نشان می دهد طرف آمریکایی به نقش تعیین کننده ایران پی برده است. اگر مذاکره و گفت وگو انجام نمی شد، جای دلواپسی وجود داشت.

رئیس اسبق ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ششمین روز نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها از غرفه خبر گزاری کار ایران(ایلنا) بازدید کرد.

به گزارش خبر نگار ایلنا، سردار علایی در این بازدید در خصوص مذاکرات ایران با ۱ + ۵، نتیجه مذاکرات هسته ای, دلواپسی هایی که از سوی مخالفان مذاکرات صورت گرفت, وضعیت مرزهای کشور و نامه نگاری اخیر رئیس جمهور آمریکا به مقام معظم رهبری به بیان نظر پرداخت.

جانشین اسبق واحد طرح و عملیات ستاد مرکزی سپاه در این گفتگو، در خصوص دلواپسی هایی که در باره مذاکرات از سوی برخی از منتقدان صورت گرفت گفت: اگر مذاکره و گفت وگویی در این باره انجام نمی شد، جای دلواپسی داشت.

وی افزود: گفت وگوها و مذاکرات می تواند قطار تحریم ها را متوقف کند.

اولین فرمانده نیروی دریایی سپاه درخصوص نامه نگاری اخیر رئیس جمهور آمریکا به ایران نیز بیان داشت: این نامه نشان می دهد که طرف آمریکایی به نقش تعیین کننده ایران پی برده است.

گفتنی است، مشروح این گفت وگو در روزهای آتی منتشر خواهد شد.

ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز