کد خبر: 135712 A

رکن‌آبادی:

وزیر کشور لبنان نتایج تحقیقات مربوط به عملیات‌های انتحاری در سفارت ایران در بیروت را در اختیار سفیر ایران در این کشور قرار داد.

اطلاع تهران از نتایج تحقیقات درباره عملیات‌های انتحاری علیه سفارت ایران در بیروت

وزیر کشور لبنان نتایج تحقیقات مربوط به عملیات‌های انتحاری در سفارت ایران در بیروت را در اختیار سفیر ایران در این کشور قرار داد.

به گزارش ایلنا، ‌ مروان شربل در جریان دیدار با غضنفر رکن‌آبادی، سفیر ایران در بیروت که با حضور برخی از مسوولان لبنانی انجام شد، نتایج تحقیقات مروبط به دو عملیات انتحاری اخیر در بیروت را که طی آن سفارت ایران هدف قرار گرفته و تعدادی کشته و زخمی شده بودند، مورد بررسی قرار داد.

بنا بر گزارش سایت خبری فیتو، بعد از این نشست رکن‌آبادی گفت که در این ملاقات آخرین نتایج مربوط به تحقیقات عملیات‌های تروریستی علیه سفارت ایران و تبادل اطلاعاتی میان ایران و دستگاه‌های لبنانی بررسی شد.

وی هم‌چنین تلاش وزیر کشور و دستگاه‌های امنیتی و نظامی لبنان را برای کشف هویت عاملان این عملیات‌های تروریستی و پیگیری جدی این مساله از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط لبنانی ستود و تاکید کرد که دستگاه‌های ذی‌ربط لبنانی توجه زیادی به این مساله دارند و توافق شد تا این روابط(همکاری) تا رسیدن به نتیجه نهایی ادامه یابد.

رکن‌آبادی افزود که با توجه به پیگیری‌های مجدانه مسوولان لبنانی پیشرفت‌هایی در این تحقیقات حاصل شده است.

ایران کشته و زخمی لبنان وزیر کشور سفارت انتحاری تحقیقات عملیات بیروت آبادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر