کد خبر: 248121 A

در دانشگاه سمنان برگزار می‌شود؛

نخستین جشنواره بورس ایده‌ها در حوزه کارآفرینی در رشته زبان و ادبیات عربی در حاشیه همایش ملی کارآفرینی و تجاری سازی رشته زبان و ادبیات عربی در دانشگاه سمنان برگزار می‌شود.

دبیر علمی همایش ملی کارآفرینی و تجاری سازی رشته زبان و ادبیات عربی گفت: این همایش، جشنواره و ششمین گردهمایی سراسری مدیران گروههای عربی کشور ۱۳ و ۱۴ اسفند با همکاری انجمن ایرانی زبان و ادبیات عربی در دانشگاه سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه سمنان؛ علی ضیغمی گفت: ایده‌های افراد متقاضی باید تا دوم اسفند به دبیرخانه همایش به نشانی سمنان، میدان دانشگاه، دانشگاه سمنان، دانشکده ادبیات و علوم انسانی، گروه زبان و ادبیات عربی کد پستی: ۳۵۱۳۱۱۹۱۱۱ و یا به ایمیل arabic @ semnan. ac. ir ارسال شود.

ضیغمی خاطر نشان کرد: ایده‌های ارسالی به نام صاحبان ایده ثبت و پس از بررسی در کارگروه تخصصی همایش ملی کارآفرینی و تجاری سازی رشته زبان و ادبیات عربی ایده‌هایی که قابلیت تجاری سازی داشته باشند، مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر می توانند به سایت های اطلاع رسانی همایش به نشانی: www. arabic. semnan. ac. ir و www. arabiciran. ir مراجعه و یا با شماره تلفن های ۳۳۳۸۳۵۴۸(۰۲۳) فکس: ۳۳۶۵۴۱۳۹(۰۲۳) تماس بگیرند.

ادبیات ایمیل روابط عمومی شماره تلفن رشته دانشگاه جشنواره زبان سمنان عربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر