کد خبر: 212880 A

جشن " پدر بزرگ‌ها سلام، مادر بزرگ‌ها سلام "، به مناسبت هفته سالمندان، پنجشنبه شب در تالار تئاتر شهر سمنان با همکاری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری و بهزیستی استان سمنان برگزار شد.

مدیر کل بهزیستی استان سمنان در این آیین، همکاری نهادهای فرهنگی و اجتماعی را برای جامعه مفید دانست و گفت: این جشن یکی از برنامه‌های ویژه هفته سالمندان بهزیستی است که با همکاری شهرداری به برنامه ماندگاری تبدیل شده است.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام علی پهلوان افزود: هم افزایی بهزیستی و شهرداری در اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی با هماهنگی‌های بیشتر افزایش می‌یابد.

رییس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری سمنان نیز این آیین را فرصتی برای قدردانی از زحمات پدر بزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها و تبیین نقش مهم آن‌ها برای کودکان برشمرد.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه نیز گفت: تعامل نهادهای فرهنگی و اجتماعی می‌تواند دستاوردهای مهم و خوبی نظیر این برنامه را برای جامعه داشته باشد.

اجرای بخش‌های مختلف برنامه‌های شاد، حضور چهره‌های مطرح کشوری، تقدیر از نویسندگان سمنانی قصه‌های کودکان و… از بخشهای مختلف جشن پدربزرگ‌ها و مادر بزرگ‌ها سلام در سمنان بود.

اجرای برنامه های فرهنگی استان سمنان بهزیستی پدر تئاتر شهر جامعه سالمندان شهرداری فرهنگی و هنری نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر