کد خبر: 1334595 A

با هدف تبیین جایگاه زن در اسلام؛

نخستین کنگره بانوان تاثیر گذار استان سمنان برگزار می شود

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سمنان از برگزاری نخستین کنگره بانوان تاثیرگذار استان سمنان با هدف تبیین جایگاه زن در اسلام و انقلاب، خبر داد.

نخستین کنگره بانوان تاثیر گذار استان سمنان برگزار می شود

به گزارش خبرنگار ایلنا، سعیده همتی با اشاره به پیشرفت و فعالیت های تاثیر گذار بانوان ایرانی بعد از انقلاب و در عرصه های مختلف اجتماعی، گفت: بانوان ایرانی در دوران بعد از انقلاب با حفظ رویکرد خانواده محوری نقش ارزنده ای در عرصه های مختلف اجتماعی، علمی، فرهنگی، اقتصادی، ایثار و.. ایفا کرده‌اند.

همتی اظهار کرد: نخستین کنگره بانوان تاثیر گذار استان سمنان باهدف تبیین جایگاه زن در دوران بعد از انقلاب و با حضور  ۴۰۰ بانوی توانمند  از سراسر  استان سمنان،  اعم از کارآفرین، پزشک، استاد دانشگاه، مادر خانوار و... برگزار و از مقام شامخ آنان تجلیل می شود.

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سمنان، با اشاره به اینکه تجلیل از برخی بانوان تاثیر گذار در شهرستانهای مختلف  توسط فرمانداری ها نیز انجام می شود ، گفت: این کنگره استانی در روز سه شنبه ۹ اسفند ماه سالجاری از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ در سالن استاد شهید مرتضی مطهری و با حضور استاندار و مسئولان  استانی، برگزار می شود.

 

انتهای پیام/
استان سمنان خانواده بانوان تاثیرگذار
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر