کد خبر: 666036 A

ارتقای کیفیت زندگی محرومان و نیازمندان از اولویت‌های اصلی موسسه خیریه حکیم هستند.

به گزارش ایلنا‌، موسسه خیریه حکیم در اواخر سال 1390 با حضور جمعی از بازاریان و دوستان که در حد توانشان در کار خیر پیش قدم بودند، تشکیل شد و با مجوز بهزیستی محترم تهران به ثبت رسید که از آن تاریخ تا به امروز با کمک مردم شریف ایران عزیزمان و حمایت‌های مادی و معنوی آنان توانسته مشکلات خانواده‌هایی را در تامین مایحتاج اولیه زندگی‌شان هزینه های دارویی، جهیزیه فرزندان خانوادهای بی‌بضاعت، سبد کالا، ارزاق و مساعده ماهیانه و کمک‌های موردی برطرف سازد.

بغیر از این موارد مددکاری این موسسه در کمک رسانی به بیماران بستری شده در بیمارستان پیش قدم شده و در کارها و امورات اداری همیشه همراه و یاور بیماران تحت پوشش  این موسسه هستند که در بیمارستان بستری شده‌اند.

 ارتقای کیفیت زندگی محرومان، نیازمندان از اولویت‌های اصلی این موسسه هستند و این خیریه تا امروز توانسته با کمک و یاری خیرین عزیز و گرامی قدم‌هایی را بردارد.

این موسسه برنامه‌هایی در نظر دارد که کمک به بیماران را در اولویت کمک‌های مردمی این خیریه قرار دهد. کمک به بیماران خاص  از جمله بیماران متابولیک، پروانه ای، اوتیسم، ام اس، پیوند کلیه، تالاسمی، دیالیزی و هموفیلی که هر کدام از این بیماری‌ها سختی‌های فراوانی را برای خانواده های بیماران و خود بیماران بوجود آورده است.

موسسه خیریه حکیم امیدوار است؛ دولت محترم بتواند، بدلیل مشکلاتی که با تورم موجود در کشور برای موسسات خیریه و نیازمندان و مدد جویان تحت پوشش این موسسات بوجود می‌آید، کمک هایی را هم به این مراکز داشته باشد.

این موسسه همچنین ابراز امیدواری کرد، با فرا رسیدن ماه شهریور و نزدیکی فصل پاییز و بازگشایی مدارس  بتواند با کمک مردم ایران و خیرین گرامی موسسه تعدادی بسته لوازم التحریر و پوشاک تهیه و در اختیار نیازمندان و مددجویان قرار دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس  http://www.asnafyab.ir/44293093 مراجعه کنید.

موسسه خیریه حکیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر