کد خبر: 230880 A

۱۵ و ۱۶ آذر ماه برگزار می‌شود؛

هدف از برگزاری این دوره تدوین بسته خدمتی مددکاری در ارتباط با بیماران اعصاب و روان است که پس از برگزاری دوره از کلیه مددکاران شرکت کننده خواسته می‌شود تا در محیطهای درمانی خود اقدام به انجام مطالب آموخته شده بپردازند.

کارگاه آموزشی دو روزه(۱۵ و ۱۶ آذزماه) با عنوان «نقش مددکاران اجتماعی در ارتباط با بیماران اعصاب و روان» به همت اداره مددکاری معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حال برگزاری است.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، مدعوین این کارگاه ۱۷۰ نفر از مددکاران شاغل در مراکز درمانی هستند که در بیمارستانهای تخصصی اعصاب و روان و در بخشهای اعصاب و روان در بیمارستانهای جنرال مشغول به کار هستند.

هدف از برگزاری این دوره تدوین بسته خدمتی مددکاری در ارتباط با بیماران اعصاب و روان است که پس از برگزاری دوره از کلیه مددکاران شرکت کننده خواسته می‌شود تا در محیطهای درمانی خود اقدام به انجام مطالب آموخته شده بپردازند و نقاط ضعف و قوت آن را استخراج و برای رفع آن کوشش شود تا به همه مددکاران ابلاغ عملیاتی شود.

برپایه این گزارش، در این کارگاه برای ارتقاء سطح علم و مهارت مددکاران، از حضور و تجارب اساتید مددکاری و روان‌شناسی کشور استفاده شده است.

درمان مراکز درمانی وزارت بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ارتباط کارگاه روان بیماران مددکاران اعصاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر