کد خبر: 223780 A

بیش از ۷۳۸ بسته در مرحله نخست توزیع اقلام ۱۱ گانه هتلینگ شامل تخت، کمد، تشک، پایه سرم، میز و پله کنار تخت که مربوط به وسایل رفاهی بیماران است در بیمارستان‌های یاد شده توزیع شد.

مدیر برنامه ارتقا کیفیت هتلینگ در بیمارستان‌های وابسته به وزارت بهداشت گفت: اقلام مورد نیاز برای ارتقا هتلینگ(خدمات غیرپزشکی به بیمار بستری) ۱۸ بیمارستان منطقه کمتر برخوردار و در عین حال سردسیر کشور توزیع شد.

به گزارش ایلنا از دبیرخانه طرح تحول نظام سلامت، «علی ماهر» افزود: بیمارستان‌های شهرهای سردشت، نقده، بوکان، مشکین شهر، مهاباد، پیرانشهر و اشنویه از جمله این بیمارستان‌ها به شمار می‌آیند.

وی ادامه داد: بیش از ۷۳۸ بسته در مرحله نخست توزیع اقلام ۱۱ گانه هتلینگ شامل تخت، کمد، تشک، پایه سرم، میز و پله کنار تخت که مربوط به وسایل رفاهی بیماران است در بیمارستان‌های یاد شده توزیع شد.

مدیر برنامه ارتقا کیفیت هتلینگ در بیمارستان‌های وابسته به وزارت بهداشت اعلام کرد: حدود ۲۰ تیم ارزیاب از اول مهر ماه به استان‌های کشور سفر کرده و وضعیت هتلینگ را مورد ارزیابی قرار داده‌اند. ضمن اینکه در شروع برنامه طرح تحول نظام سلامت، بازدید مقدماتی از ۵۷۰ بیمارستان دولتی به عمل آمد.

وی افزود: اکنون بازسازی تعمیرات در برخی بیمارستان‌ها پایان یافته و در بعضی بیمارستان‌ها نیز در حال انجام است.

این مقام مسوول در وزارت بهداشت گفت: مناقصه‌هایی برای خرید تجهیزات مربوط به هتلینگ در حال انجام است و تمام سعی ما این است که تا پایان سال تمام تجهیزات مربوط به هتلینگ - یعنی وسایل رفاهی بیماران - خریداری شود.

استان های کشور بیمارستان سلامت مناقصه وزارت بهداشت منطقه توزیع اقلام ارتقا هتلینگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر