کد خبر: 189907 A

وزیر بهداشت اعلام کرد:

«خوشبختانه آمار نشان می‌دهد که این بسته به خوبی در حال انجام است و ما شاهد کاهش میزان سزارین و به دنبال آن افزایش زایمان طبیعی در سطح کشور هستیم.»

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در بیمارستان‌های حضرت علی(ع)، کمالی و شهید مدنی کرج و بازدید از بخش‌های مختلف این مراکز از نزدیک در جریان روند اجرای برنامه تحول نظام سلامت در استان البرز قرار گرفت.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت بهداشت؛ دکتر سیدحسن هاشمی با حضور در بخش زایمان فیزیولوژیک بیمارستان حضرت علی با اشاره به بسته «زایمان طبیعی رایگان» اظهار کرد: خوشبختانه آمار نشان می‌دهد که این بسته به خوبی در حال انجام است و ما شاهد کاهش میزان سزارین و به دنبال آن افزایش زایمان طبیعی در سطح کشور هستیم.

وزیر بهداشت همچنین در مرکز آموزشی درمانی کمالی فعالیت‌های انجام شده در بسته هتلینگ را رضایت بخش دانست و بر لزوم ایجاد فضای مناسب برای حل مشکل پذیرش بیماران تاکید کرد.

بنابر این گزارش، وزیر بهداشت همچنین با حضور در بخش‌های آی سی یو، سوختگی و بستری مرکز آموزشی درمانی شهید مدنی، بهسازی و بازسازی‌های انجام شده در این بخش‌ها را مورد بررسی قرار داد و ضمن عیادت از بیماران، میزان رضایتمندی مراجعان را نیز جویا شد.

استان البرز بهداشت درمان و آموزش بیمارستان حضرت علی زایمان سزارین سلامت وزارت بهداشت وزیر بهداشت میزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر