کد خبر: 157605 A

سازمان اوقاف و امور خیریه در سالجاری به انجام افکار سنجی با محوریت ترویج فرهنگ وقف و سطح شناخت و رضایتمندی مردم در کشور اقدام خواهد کرد.

ایلنا: سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه، تحول اقتصادی موقوفات و ارتقای منابع انسانی را دو راهبرد اصلی این سازمان در سال جاری دانست.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، " حسن ربیعی " گفت: ۲۸ هزار نفر از کارکنان سازمان اوقاف و امور خیریه و خادمان و متولیان بقاع متبرک در برگزاری طرح نوروزی آرامش بهاری و سوگواره یاس نبوی در امامزادگان کشور مشارکت داشتند.

سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه، تدوین استراتژی اطلاع رسانی در سال ۹۳ را مورد تاکید قرار داد و افزود: باید در این راستا، برنامه‌های تولیدی و ترکیبی را با محوریت تحول اقتصادی موقوفات پربار‌تر کرد.

مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان اوقاف آمادگی این سازمان را در راستای کمک به حل بخشی از مشکلات اقتصادی دولت اعلام کرد و گفت: عملکرد سازمان اوقاف و امور خیریه از لحاظ اقتصادی قابل توجه است و می‌تواند در راستای کمک به اجرای اقتصاد مقاومتی هدایت شود.

ربیعی در بخش دیگری با بیان این مطلب که اگر مدیریت خوب و پشتکار کارکنان در کنار یکدیگر قرار بگیرد، بسیاری از کارهای بزرگ قابل اجرا است، افزود: در سال جاری دو راهبرد و مهم تحول اقتصادی و ارتقای منابع انسانی از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه در پیش رو است که این مهم جدیت همکاران و مدیریت جهادی را می‌طلبد.

سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه در ادامه برگزاری سی و یکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن و احیای موقوفات کشور را از جمله برنامه‌های مهم این سازمان در سال جاری عنوان کرد.

وی همچنین از استقبال مردم خیرخواه ایران اسلامی از اوراق وقف بیمارستان قدردانی و تشکر کرد.

ربیعی در پایان خاطرنشان کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه در سالجاری به انجام افکار سنجی با محوریت ترویج فرهنگ وقف و سطح شناخت و رضایتمندی مردم در کشور اقدام خواهد کرد.

اقتصاد مقاومتی اوقاف و امور خیریه ایران اسلامی بیمارستان ترویج فرهنگ دولت روابط عمومی سازمان طرح نوروزی قرآن مشکلات اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر