کد خبر: 156323 A

پس از گذشت ۳۵ سال، جمهوری اسلامی ایران با اقتدار روزافزون مسیر بالندگی و رسیدن به قله رفیع موفقیت در تمامی ابعاد و زمینه ها، خصوصاً علمی و فرهنگی را طی می کند.

ایلنا: کمیته امداد امام خمینی(ره) به مناسبت گرامیداشت ۱۲ فروردین، سالروز رای تاریخی ملت قهرمان ایران به تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از کمیته امداد امام خمینی(ره) در این اطلاعیه آمده است: ۱۲ فروردین ماه یادآور آفرینش حماسه سیاسی مردم آگاه و فهیم ایران است. در این روز مردم انقلابی و مسلمان کشور پس از به ثمر رسیدن پیروزی انقلاب و پایان حکومت چندین صد ساله استکبار، ظلم و ستم شاهی، پای صندوق های رای حاضر شدند و با قاطعیت بیش از ۹۸ درصدی به تشکیل حکومتی مبتنی بر اصول، قوانین، احکام و ارزش های اسلامی رای دادند.

این اطلاعیه می افزاید: اکنون پس از گذشت ۳۵ سال، جمهوری اسلامی ایران با اقتدار روزافزون مسیر بالندگی و رسیدن به قله رفیع موفقیت در تمامی ابعاد و زمینه ها، خصوصاً علمی و فرهنگی را طی می کند.

استکبار انقلاب ایران جمهوری اسلامی ایران حماسه سیاسی علمی و فرهنگی کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی مسلمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر