کد خبر: 155459 A

فعالیتهای جوانان و امدادگران هلال احمر در کنار پزشکان داوطلب در پایگاههای امدادی، ایمنی و سلامت بسیار ستودنی است و اجر این فعالیت‌ها با خداوند خواهد بود.

ایلنا: مشاور ارشد و مشاور فرهنگی رئیس جمهوری، از پایگاههای امداد و نجات جمعیت هلال احمر در غرب و جنوب کشور بازدید کردند.

به گزارش ایلنا، اکبر ترکان مشاور ارشد رئیس جمهوری و دبیر شورای عالی هماهنگی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور از کمپ مسافران نوروزی هلال احمر شوط در آذربایجان غربی دیدن کرد.

وی در این بازدید از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در قالب طرحهای نوروزی جمعیت هلال احمر قرار گرفت و از زحمات بی‌وقفه امدادگران، نجاتگران و دست اندرکاران این طرح‌ها قدردانی کرد.

همچنین حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی و نماینده رئیس جمهور در امور راهیان نور نیز از پایگاههای امداد و نجات جمعیت هلال احمر در مناطق عملیاتی طلائیه، اروندکنار و شلمچه بازدید کرد.

در این بازدید، نماینده رئیس جمهور با حضور در پایگاههای امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان در یادمان‌های دفاع مقدس از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته توسط حوزه امداد و نجات، جوانان، داوطلبان جمعیت هلال احمر خوزستان قرار گرفت.

وی ضمن تشکر و تقدیر از فعالیتهای هلال احمر در طرح نوروزی و به ویژه در یادمان‌های دفاع مقدس خاطرنشان کرد: فعالیتهای جوانان و امدادگران هلال احمر در کنار پزشکان داوطلب در پایگاههای امدادی، ایمنی و سلامت بسیار ستودنی است و اجر این فعالیت‌ها با خداوند خواهد بود.

سید شریف حسینی نماینده مردم اهواز در مجلس نیز از تلاشهای شبانه روزی جمعیت هلال احمر برای رفاه مسافرین نوروزی و زائرین سرزمینهای نور تقدیر کرد و اظهار امیدواری کرد که در آینده شاهد هماهنگی و نظم بیشتری در این برنامه‌ها باشیم.

بنابر این گزارش، سالار مرادی نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس، در بازدید از پست‌های راهنمایی مسافرین نوروزی شهرستان سنندج و نیز پایگاه امداد و نجات بین شهری مروارید، فعالیت اعضای جوانان هلال احمر را زیبا و ارزشمند توصیف کرد و رفتار خوب و راهنمایی مسافرین و مهمانان را در کمال صبر و دقت، قابل تقدیر و تشکر دانست.

وی ضمن تقدیر از تلاش مجموعه مدیریت جمعیت هلال احمر استان کردستان، در نشست صمیمی با امدادگران پایگاه امداد و نجات گردنه مروارید کامیاران ضمن تبریک سال نو، از خدمات شبانه روزی امدادگران در راستای خدمت رسانی به مردم تقدیر کرد.

خدابنده لو مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان نیز در این بازدید اجرای طرحهای راهنمایی مسافرین و امداد و نجات نوروزی را امیدوار کننده توصیف کرد و ابراز داشت که طرحهای مذکور به خوبی هرچه تمام‌تر در تمامی شهرستانهای استان در حال اجراست.

وی با اشاره به افزایش چشمگیر تعداد پستهای راهنمایی مسافرین و پایگاههای امداد و نجات، تاکید کرد که مجموعه جمعیت هلال احمر استان، ‌‌نهایت تلاش خود را در راستای ایجاد سفری آرام و بدون دغدغه برای مسافرین بکار خواهد گرفت.

آذربایجان غربی امداد و نجات جمعیت هلال احمر امداد و نجات نوروزی پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سلامت شبانه روزی مسافران نوروزی مناطق عملیاتی هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر