کد خبر: 151987 A

معاون رفاه اجتماعی وزارت کار خبر داد؛

ما در صدد افزایش ظرفیت های اجتماعی و تغییر رفتار برای استفاده از این ظرفیت ها هستیم و همچنین تمایل داریم که باب ارتباط را با کارشناسان و سازمان‌های مردم نهاد باز کنیم.

ایلنا: معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افتتاح سایت گفتگوی اجتماعی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امروز در اولین نشست تخصصی شهروند مداری، گفت و گوی اجتماعی و واکنش داوطلبانه که در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، " احمد میدری "، معاون رفاه اجتماعی این وزارتخانه از افتتاح سایت گفت‌وگوی اجتماعی خبر داد و گفت: این سایت به زودی راه اندازی خواهد شد و مجموعه‌ای از مقالات اندیشمندان که جمع آوری شده است. برای ارتقای فعالیت های این وزار تخانه در مباحثی مانند آسیب های اجتماعی؛ فنی حرفه ای، سلامت و…در این سایت استفاده خواهد شد.

وی ادامه داد: ما در صدد افزایش ظرفیت های اجتماعی و تغییر رفتار برای استفاده از این ظرفیت ها هستیم و همچنین تمایل داریم که باب ارتباط را با کارشناسان و سازمان‌های مردم نهاد باز کنیم.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون کار و ر فاه اجتماعی ادامه داد: در گذشته این ادعا به صورت غیر رسمی وجود داشته است ما درصدد هستیم برای افزایش ظرفیت سازمان‌های مرتبط با وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مانند بهزیستی؛ سازمان تامین اجتماعی و دیگر سازمان‌های مرتبط ارتباطمان را با کارشناسان و سازمانهای مردم نهاد افزایش دهیم بنابراین یک اتاق فکر در نظر گرفته شده است که در ذیل آن کارگروه‌های مختلفی وجود دارد. که از سازمانهای مردم نهاد دعوت می کنیم، در اشکال مختلف مانند انتقال نظراتشان با ما در ارتباط باشند.

لازم به ذکر است که در این نشست نمایندگانی از سازمانهای مردم نهاد به همراه مدیر کل دفتر آسیب های اجتماعی وزارت کار نیز حضور داشتند.

آسیب های اجتماعی بهزیستی رفاه اجتماعی سازمان تامین اجتماعی سلامت شهروند معاون وزارت تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی وزارتخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر