کد خبر: 107005 A

رییس کل سازمان نظام پزشکی طی احکامی جداگانه دکتر عزت اله گل علیزاده و دکتر علی فتاحی را به عنوان معاونت‌های پشتیبانی و انتظامی سازمان نظام پزشکی منصوب کرد.

ایلنا: " علیرضا زالی " رییس کل سازمان نظام پزشکی طی احکامی جداگانه دکتر عزت اله گل علیزاده و دکتر علی فتاحی را به عنوان معاونت‌های پشتیبانی و انتظامی سازمان نظام پزشکی منصوب کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل‌روابط عمومی و امور بین الملل، در این احکام که از سوی ریاست سازمان نظام پزشکی ابلاغ شده آمده است:

جناب آقای دکتر عزت اله گل علیزاده «نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی، بموجب این حکم به عنوان معاون پشتیبانی سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌گردید. رجاء واثق دارم با درایت و مدیریت جنابعالی و به کارگیری همه ظرفیت‌های سازمان و استفاده از تجربیات موجود، نسبت به توسعه و تعمیق وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

توفیقات روز افزون شما را در پیشبرد اهداف متعالی سازمان، در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.»

جناب آقای دکتر علی فتاحی «نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی، بموجب این حکم به عنوان معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌گردید. رجاء واثق دارم با درایت و مدیریت جنابعالی و با بکارگیری همه ظرفیت‌های کار‌شناسی سازمان و استفاده از تجربیات موجود، نسبت به توسعه و تعمیق وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

توفیقات روز افزون شما را در پیشبرد اهداف متعالی سازمان، در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.»

جمهوری اسلامی ایران حضرت ولی عصر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام پزشکی علیرضا زالی معاون منصوب معاونین انتظامی پشتیبانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر