کد خبر: 747313 A

شاهزاده خانواده سلطنتی هری و همسرش مگان مارکل از سوی یک مربی رانندگی متهم به سرقت شدند.

به گزارش ایلنا، کوین کیلی مربی رانندگی ادعا می‌کند که شاهزاده و همسرش ساسکس حساب کاربری اینستاگرام او را دزدیده‌اند؛ بنا بر این گزارش مرد ۵۵ ساله مدت سه سال است که حساب کاربری با نام مستعار sussexroyal را مدیریت می‌کند. چون او طرفدار تیم فوتبال ردینگ با اسم دیگر رویاللز است، با این نام وارد اینستاگرام شد. کوین در غرب ساسکس زندگی می‌کند.

با این جود این مربی رانندگی به تازگی متوجه شده است که نام مستعار او در اینستاگرام متعلق به افراد کاملاً متفاوتی است. مگان مارکل و شاهزاده هری هم به تازگی با این نام حساب کاربری شخصی در اینستاگرام باز کرده‌اند. این موضوع باعث خشم کوین شده است و به مدیران این شبکه اجتماعی شکایتش را اعلام کرد، اما به او گفته شده است که طبق سیاست اینستاگرام می‌تواند تغییراتی در حساب کاربری خود اعمال کند. اما با تمام ناراحتی‌ها او قصد دارد وضعیت را درک کند، زیرا مطمئن است خانواده سلطنتی به سادگی از موضع خود پایین نمی‌آیند.

گفتنی است هفته گذشته مگان و هری اعلام کردند که یک حساب کاربری شخصی را برای نمایش عموم ایجاد کردند و بعد از ۶ ساعت یک میلیون کاربر دنبال کننده حساب آن‌ها شدند، بنابراین دوک و دوشس ساسکس یک رکورد جهانی جدید را در شبکه‌های اجتماعی زدند.

دزدان خانواده سلطنتی انگلیس!+تصویر


باشگاه خبرنگاران

انگلیس خانواده سرقت شبکه اجتماعی فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر