کد خبر: 685583 A

در چین رخ داد؛

مردی در یک شرط بندی احمقانه قاشق 20 سانتی را بلعید و از آنجایی که مشکلی در خوردن و آشامیدن نداشت تا یکسال این قاشق داخل گلوی وی ماند.

به گزارش ایلنا، مرد چینی قاشق فلزی 8 اینچی را به عنوان یک شیرین کاری احمقانه در سال گذشته بلعید. قاشق در مری وی گیر کرد، اما چون به راحتی می‌توانست بخورد و بنوشد، هرگز به دنبال کمک پزشکی برای بیرون آوردن آن نبود. وی می‌گوید تنها چند روز پیش به علت ضربه وارد شده به قفسه سینه ، دچار درد قفسه سینه شد.

مردی که نامش فاش نشده است از منطقه جین جیانگ چین به پزشکان گفت: وی یک قاشق فولادی ضد زنگ را در طی یک شرط درحالت مستی بلعیده است . وی به دوستانش گفت که می تواند قاشق را ببلعد و بعد دوباره با ریسمانی که به دسته قاشق می‌بندد آن را بیرون آورد . در آن زمان برای او حتما فکر خوبی به نظر می رسید، اما همه چیز طبق برنامه پیش نرفت و قاشق در گلوی او گیر کرد. به جای رفتن به بیمارستان، مرد منتظر ماند تا ببیند آیا قاشق به طور عادی از خوردن و نوشیدن جلوگیری می کند یا نه ؛ این طور نبود و وی می‌توانست غذا و نوشیدنی بخورد.

 خارج کردن قاشق از داخل بدن مرد چینی پس از یک سال
 
قاشق مدت طولانی در سینه او مانده بود و براثر ضربه‌ای که به سینه او وارد شده بود باعث درد شدید و تنفس بدبو او شده بود . سرانجام به بیمارستان عمومی جین جیانگ رفت و به پزشکان گفت یک سال است که قاشق فلزی در مری او گیر کرده است.
 
دکتر یو در بیانیه‌ای که توسط بیمارستان منتشر شد ، نوشت:من هرگز چنین چیزی ندیده‌ام ؛ شوکه شده بودم.
 
پزشکان در بیمارستان عمومی جین جیانگ پس از بحث در مورد بهترین مسیر عمل تصمیم گرفتند که بهترین راه خارج کردن قاشق ، از طریق دهان بوده است. داروی بی هوشی به بیمار دادند و یک تیم دو ساعت تلاش کردند تا با استفاده از تجهیزات آندوسکوپی ، قاشق 8 اینچی را بیرون آوردند.
 
منبع: نمناک

قاشق1

بیمارستان تنفس چین شرط قاشق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر