کد خبر: 669472 A

سارقی که قصد داشت خودروی پورشه یک زن را در مقابل یک رستوران به سرقت ببرد در اثر مقاومت جانانه این زن مجبور به فرار شد.

به گزارش ایلنا، یک سارق مرد که با خیال سرقتی آسان به یک راننده زن حمله ور شده بود و قصد داشت خودروی پورشه او را به سرقت ببرد ناکام ماند. این سارق پس از شجاعت این زن مجبور به فرار شد. این حادثه در ساعت 9 شب تاریخ 4 سپتامبر و در پارکینگ خودرو مقابل رستورانی در شهر هیوستون واقع در ایالت تگزاس آمریکا رخ داد.

در ویدئویی که منتشر شده است نشان می دهد این سارقان که دو نفر بودند از یک خودروی مرسدس بنز مشکی رنگ پیاده می شوند. سپس یکی از آنها به سمت خودروی پورشه می دود و با شکستن شیشه سمت مسافر تلاش می کند وارد خودرو شود. پس از آنکه سارق موفق به ورود به خودرو نمی شود بلافاصله خود را به سمت دیگر خودرو رسانده و تلاش می کند تا درب عقب خودرو را که دوست راننده زن نشسته بود باز کند.

پس از این اتفاق راننده زن بلافاصله از خودرو پیاده شده و با سارق درگیر می شود. در حالی که سارق هنوز موفق به بازکردن درب خودرو نشده است با راننده زن به شدت درگیر می شود. در یک لحظه سارق، این راننده را به عقب هل می دهد و او را نقش بر زمین می کند اما این زن بلافاصله از زمین بر می خیزد و به سمت سارق حمله ور می شود. سرانجام سارق که از ورود به خودرو ناکام مانده است مجبور به فرار می شود.

بنا به گزارش پلیس هیوستون سارقان که موفق به سرقت خودروی پورشه نشدند پا به فرار گذاشتند. بنا به گفته شوهر این زن، همسرش حین درگیری فیزیکی با سارق دچار جراحت سطحی شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

خودرو زمین سرقت زن سارق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر