کد خبر: 666589 A

این زن 60 ساله که صورتش پر از تومور است از جامعه طرد شده است.

به گزارش ایلنا، زن بیچاره از دوران کودکی مبتلا به برآمدگی های عجیبی در صورتش بود اما کسی نمیدانست این برآمدگیها چیست! این زن که دیگر به سن 60 سالگی رسیده بود با بدنی پوشیده از تومور ، از جامعه فراری شده و منزوی است. تصاویر پیرزن 60 ساله بنگلادشی را در ادامه میبینید. این زن بینوا با برآمدگی‌های کوچکی در صورت و گردن متولد شد و با مرور زمان این تومورها سراسر بدن او را فرا گرفت.

پیرزن بنگلادشی که Hosineara Begum نام دارد، دارای برآمدگی‌های کوچکی در سراسر بدنش است؛ البته در زمان تولد او، این برآمدگی‌ها وجود داشتند ولی همه تصور می‌کردند برآمدگی‌های صورت او جوش هستند و مسئله نگران‌کننده‌ای وجود ندارد.

پزشک محل زندگی او در آن زمان فکر می‌کرد با بریدن جوش‌های خود به آدم منفوری تبدیل شده و مردم هم‌محل او تمایلی به ارتباط برقرار کردن با او را ندارند.پیرزن بنگلادشی که به همراه پسرش و خانواده او زندگی می‌کند، از متورم شدن تومورها رنج می‌برد و گاهی به علت خارش آنها حتی دچار خونریزی می‌شود.

Hosineara Begum که شوهرش را در سال 1986 از دست داده، از رفتار ساکنان روستا به ستوه آمده و آرزو می‌کند زودتر بمیرد تا بیش از این از رفتار همسایه‎ها رنج نکشد.تصاویر این پیرزن بنگلادشی را در زیر مشاهده می‌کنید.

منبع: رکنا

پزشک تولد جامعه خانواده روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر