کد خبر: 655900 A

مردی 31 ساله به اتهام قاچاق Contraband انسان به472 سال زندان Prison محکوم شد.

به گزارش ایلنا، طبق گزارش پلیس، براک فرانکلین به خاطر قاچاق زنان، دختران نوجوان و کودکان پس از سال ها در دام پلیس Police گرفتار شد.

وی قربانیان را مجبور به بردگی و همخوابی با حیوانات و مردان پولدار می کرد و از این ارتباط فیلم می گرفت و با فرستادن آن ها به مکان های مختلف درآمدی برای خود به دست می آورد.

طبق اطلاعات به دست آمده براک تا کنون 30 قتل Murder مرتکب شده و زنان و کودکان زیادی را قاچاق کرده است.

یکی از قربانیان در دادگاه گفت که آن ها مجبور بودند در مدت زمان های کم با تعداد زیادی مرد رابطه داشته باشند و اگر از دستورات براک سرپیچی می کردند به شکنجه Torture های سخت و وحشیانه محکوم می شدند.

یکی دیگر از قربانیان در ادامه با گریه گفت: من واقعا نمی توانم آن صحنه های تلخ و زجرآور را تعریف کنم و بگویم این مرد بر سر ما چه آورده است ، او هر روز ما را شکنجه می کرد، موهای سرمان را می تراشید و گاهی مجبورمان می کرد که جای آب از ادرار سگ هایش بنوشیم. خیلی دردناک بود.

پلیس پس از تعقیب و گریز های فراوان توانست پس از چندسال براک فرانکلین را دستگیر کند و جالب این است که او با وجود سن کم توانست باند قاچاق را تشکیل و گسترش دهد.

طبق نظردادگاه و هیئت منصفه کلرادو، این مرد متجاوز Rapist به472 سال زندان که طولانی ترین زمان زندان در تاریخ است، محکوم شد.

منبع: رکنا

زندان قاچاق قاچاق زنان کودکان مردان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر