کد خبر: 651173 A

آقای پر ساندبرگ ۵۷ ساله وزیر شیلات نروژ که سفر پسابرجام او به ایران در پاییز گذشته سوژه رسانه‌های داخلی شده بود این بار به خاطر سفر خصوصی اش به ایران به همراه یک دختر ۲۸ ساله ایرانی-نروژی به نام بهاره مورد بازخواست رسانه‌های نروژی قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا، آقای پر ساندبرگ ۵۷ ساله وزیر شیلات نروژ که سفر پسابرجام او به ایران در پاییز گذشته سوژه رسانه‌های داخلی شده بود این بار به خاطر سفر خصوصی اش به ایران به همراه یک دختر ۲۸ ساله ایرانی-نروژی به نام بهاره مورد بازخواست رسانه‌های نروژی قرار گرفته است.

پر ساندبرگ از حزب افراطی و دست راستی پیشرفت است که خود علیه برنامه‌های مهاجرتی نروژ و مهاجران اقدامات بسیاری کرده است. با این حال عکس‌های دو نفره و چند نفره او با خانم بهاره در نروژ و در ایران در تابستان امسال سوالات زیادی درباره زندگی خصوصی این وزیر و ارتباطش با شرکت خصوصی صادرات ماهی خانم بهاره لتنس برانگیخته.

سوالی که این روز‌ها در رسانه‌ها و روزنامه‌های اصلی نروژی مطرح است این است که چرا آقای وزیر به صورت خصوصی به ایران سفر کرده و رابطه اش با بهاره لتنس و شرکت خصوصی صادرات ماهی او چیست...

منبع: فردا

ایران رسانه روزنامه ایرانی نروژی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر