کد خبر: 649849 A

پسری جوان به نام الکس اهل انگلیس که از بدو تولد به بیماری عجیبی مبتلا بود پس از سختی‌های فراوان به کمک یک متخصص در زمینه مد و زیبایی توانست بدون ترس و نگرانی از منزل خارج شود.

به گزارش ایلنا، پوست الکس به محض قرار گرفتن در معرض خورشید شروع به فعل و انفعالاتی عجیب می‌کند که در مدت زمانی کوتاه دچار سوختگی شدید می‌شود. از این رو الکس از دوران کودکی تا همین اواخر که با یک متخصص زیبایی و مد آشنا شود مجبور به استفاده از لباسی عجیب مانند زنوبرداران بود تا به این شکل از مضرات اشعه خورشید در امان باشد.

اما با وارد شدن زنی به نام"ZOE" به زندگی آن‌ها ورق برگشت و زندگی روی دیگری به این خانواده نشان داد، این متخصص با استفاده از ترکیب مواد خاص و تجزیه و تحلیل پوست الکس موفق به ساخت یک ماسک با شباهتی فراوان به پوست انسان شد که این جوان بتواند با ماسک تازه اش که خانم متخصص از آن به عنوان پوست دوم الکس یاد می‌کند، بدون نیاز به لباس مخصوص از منزل خارج شده و پا به دنیای بیرون بگذارد.

گفتنی است این ماسک هوشمند و بسیار مقاوم در برابر اشعه UV بوده که با استفاده از آن دیگر الکس مجبور به حبس کردن خود در لباس بسیار گرم و کلافه کننده قبلی نیست.

هنگامیکه "ZOE" با سورپرایز خود وارد خانه آن‌ها شد و اهالی خانواده الکس از اینکه پسرشان به رویای همیشگی خود دست یافته بود بسیار خوشحال شدند. در ادامه تصاویر این جوان که از کودکی درحال دست و پنجه نرم کردن با بیماری عجیبش بوده را مشاهده می‌کنید.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

تولد زیبایی عجیب و غریب مد جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر