کد خبر: 642250 A

خصوصا که الان با شعار «هر ایرانی یک دلال!» مملکت اداره می‌شود و خوشبختانه در بحث مافیا هم به درجه‌ای از قدرت رسیده‌ایم که دون کورلوئونه (مارلون براندوی پدرخوانده!) در تماسی با گروه‌های مافیایی سراسر کشور گفته: «کلاس خصوصی فشرده توی دست و بالتون چی دارید؟!»

به گزارش ایلنا، قدیم‌ها هرکس از خانه‌اش قهر می‌کرد، می‌رفت و خواننده می‌شد، الان هرکس از خانه قهر می‌کند، دلال می‌شود. در حال حاضر اغلب مردم دلال هستند مگر اینکه خلافش ثابت شود. در هیمن رابطه برای اینکه بدانید و یاد بگیرید که دلالی هم راه و روش دارد و همین‌طور الکی شما نمی‌توانید این نام بزرگ را یدک بکشید، در جریان باشید که رئیس فراکسیون اصناف گفته: «همه مایحتاج کشور توسط ۴ دلال وارد کشور می‌شود.» یعنی احتمالا این چهار نفر یک گروه تلگرامی هم زده‌اند و مثلا از یکدیگر می‌پرسند: «عشقیا براتون سرنگ بیارم یا برنج؟!» و همین‌طور مایحتاج ما هم این وسط تامین می‌شود.

اما اگر واقعا این چهار دلال تو دل برو و دوست‌داشتنی می‌توانند مایحتاج هشتاد میلیون نفر را تامین کنند، آنها را معرفی کنید تا در انتخابات آینده مجلس یا ریاست‌جمهوری به آنها رأی بدهیم. این بزرگواران زحمتکش الان پست و مقامی ندارند و این‌همه به فکر مردم و مایحتاجشان هستند، شما ببینید پست و مقام هم بگیرند احتمالا شب به شب پاهایمان را داخل تشت شیر گذاشته و با گل پر ماساژ داده و کولاک می‌کنند. خصوصا که الان با شعار «هر ایرانی یک دلال!» مملکت اداره می‌شود و خوشبختانه در بحث مافیا هم به درجه‌ای از قدرت رسیده‌ایم که دون کورلوئونه (مارلون براندوی پدرخوانده!) در تماسی با گروه‌های مافیایی سراسر کشور گفته: «کلاس خصوصی فشرده توی دست و بالتون چی دارید؟!»

البته رئیس فراکسیون تو دل بروی اصناف مجلس شورای اسلامی در ادامه صحبت‌هایش گفته: «البته حال جای سوال است که این افراد چگونه و با چه راه‌هایی این کار را انجام می‌دهند و برخوردی نیز با آنها نمی‌شود؟» اصلا بنده عاشق این هستم که مسئولان ربط و بی‌ربط، سوال‌های اساسی خودشان را از ما می‌پرسند. یعنی توقع دارند دایی بنده در یک نشست مطبوعاتی پاسخ سوالات مسئولان را داده و این بزرگوران را از ابهام دربیاورد. عزیزان دل انگیز، ای سیمین‌برانی که پشت میزهای مدیریتی‌تان نشسته‌اید،‌ای قدرقدرت‌ها! این سوالات را رویم به دیوار، گلاب به رویتان و جسارتا و خواهشا و وجدانا، شما باید جواب بدهید نه ما که یک‌ گوشه نان و ماستمان را می‌خوریم.

منبع: آرمان

انتخابات برنج شیر مجلس شورای اسلامی دلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر