کد خبر: 633169 A

در انگلیس رخ داد؛

دختر 9 ساله انگلیسی به علت اعتیاد به بازی‌های ویدئویی بستری شد.

به گزارش ایلنا به نقل از فاکس فایو، دختر ۹ ساله انگلیسی که هویت وی اعلام نشده بعد از بارگذاری بازی Fortnite و خرید یک دستگاه کنسول بازی ایکس باکس وان در ماه ژانویه پیوسته در حال اجرای بازی یادشده بوده و به این کار معتاد شده است.
 
به گفته مادر این دختر، وی به حدی به بازی کردن معتاد شده بود که حتی حاضر به دستشویی رفتن هم نبود و در طول شب نیز با نشستن بر روی یک کوسن جذب ادرار افراد مسن تا صبح مشغول اجرای بازی مذکور بود.
 
به گفته والدین این دختر، رفتارهای وی روز به روز پرخاشگرانه تر و تهاجمی‌تر می‌شد. وی در زمان حضور در مدرسه بیشتر چرت می زد وبا دیگر دانش آموزان هم تندی می‌کرد و  دختر مذکور با سواستفاده از کارت‌های اعتباری والدینش هر ماه به طور متوسط 67 دلار صرف خرید اقلام مربوط به این بازی می‌کرد. زمانی که پدر این کودک تلاش کرد دستگاه ایکس باکس را از او بگیرد، دخترش به وی حمله کرد و به صورت او سیلی زد. لذا در نهایت و بعد از گذشت دو ماه  چاره‌ای جز بستری کردن این دختر در یک مرکز بازپروری باقی نماند.
 
به گفته این والدین که با همسایگان و دوستان خود صحبت کرده‌اند نمونه‌های مشابهی از اعتیاد به اجرای بازی‌های رایانه‌ای در کودکان هم سن وسال این دختر در انگلیس وجود دارد.

اعتیاد انگلیس بازی کودکان معتاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر