کد خبر: 627339 A

تویوتا کرولا 2019 دارای قیمت پایه 21910 دلار به اضافه هزینه جا به جایی خواهد بود.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرخودرو، خریداران با این قیمت می توانند مدل پایه کرولا SE را با گیربکس دستی شش سرعته خریداری کنند. گیربکس اتوماتیک CVT 10 سرعته 1100 دلار به قیمت این مدل اضافه می کند.

مدل های کرولا SE به صورت استاندارد با مجموعه تکنولوژی ایمنی SafetySense 2.0 جدید تویوتا ارائه می شوند که شامل ترمز خودکار پیش گیری از تصادف با شناسایی عابرپیاده، کروز کنترل دینامیک، هشدار تغییر مسیر با کمک فرمان، کمک بررسی مسیر، کمک شناسایی علائم جاده، استارت استاپ و نور بالای خودکار است. مدل پایه این خودرو هم چنین با جدیدترین نسخه از سیستم سرگرمی Entune 3.0 تویوتا با اپل کارپلی و آمازون الکسا ارائه می شود.

نسخه بعدی این خودرو، کرولا XSE است که قیمت 23910 دلار برای مدل دستی و 25010 دلار برای مدل CVT دارد. این خودرو علاوه بر ویژگی های مدل SE از کنترل دمای دو محیطه، روکش های چرمی و پارچه ای، صندلی های جلوی گرم شونده، صندلی راننده با قابلیت تنظیم در هشت جهت و نمایشگر سرگرمی 7 اینچی بزرگ تر با نسخه ارتقا یافته Entune بهره می برد. مشتریان هم چنین آپشن سیستم صوتی هخشت بلندگوی JBL را برای مدل های XSE خواهند داشت.

تویوتا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر