کد خبر: 557346 A

اخبار و شایعات مربوط به ازدواج ستارگان فوتبال و سینما چند وقت یک بار در ایران مطرح می شوند اما حقیقت این است که ازدواج فوتبالیست‌ها و ستارگان سینما کمتر در ایران رقم خورده است. مسئله‌ای که البته در جهان متفاوت با ایران است و همواره پیوند‌های زیادی میان ستارگان فوتبال و ستارگان دیگر عرصه‌ها رقم خورده است.

به همین بهانه چند مورد از مطرح‌ترین زوج‌های سرشناس فوتبال را بررسی کردیم.

دیوید بکام و ویکتوریا آدامز

593543_369

درست در روزهایی که دیوید بکام تبدیل به مرد اول فوتبال انگلیس و باشگاه منچستریونایتد شده بود، ویکتوریا آدامز در یکی از گروه‌های معروف موسیقی انگلیس محبوبیت پیدا کرده بود. ماجرای آشنایی ویکتوریا و دیوید به روزی برمی‌گشت که این خواننده به همراه دیگر اعضای گروهش در پایان یکی از دیدارهای منچستریونایتد، با بازیکنان این تیم دیدار کرد و این دیدار سرآغاز شکل‌گیری علاقه میان ویکتوریا و دیوید و درنهایت ازدواج آنها شد. ازدواجی که تا امروز نیز دوام داشته و حاصل آن تولد 4 فرزند بوده است.

وسی اسنایدر و یولانته کابائو

593544_780

وسلی اسنایدر در زمان حضور در رئال مادرید با یولانته کابائو مجری سرشناس اسپانیایی آشنا شده بود. پس از چند دیدار دو طرف به هم ابراز علاقه کردند و اسنایدر پس از حضور در ایتالیا و اینتر، رسما با کابائو ازدواج کرد. اشنایدر و همسرش در این چند سال فعالیت‌های زیادی در خصوص مبارزه با کودک آزادی داشتند. یولانته کابائو در سال 2013 در فیلم هالیوودی رنج و گنج بازی کرد و شهرتش جهانی شد. فیلمی به کارگردانی مایکل بی که 86 میلیون دلار در گیشه فروش داشت.

ژرارد پیکه و شکیرا

593545_478

شکیرا خواننده مطرح کلمبیایی که یکی از پر فروش‌ترین ستارگان موسیقی در سال‌های گذشته بوده از طرفداران باشگاه بارسلونا اسپانیاست. همین موضوع برای آشنایی با مدافع جوان این تیم ژرارد پیکه کافی بود. مادر شکیرا اهل کاتالونیا اسپانیاست و همین موضوع باعث شده بود از کودکی به بارسلونا رفت و آمد داشته باشد. شکیرا در سال 2010 با پیکه ازدواج کرد و حاصل این ازدواج تا کنون دو فرزند بوده است. شکیرا 10 سال بزرگتر از پیکه است.

سرخیو راموس و پیلار روبیو

593546_678

پیلار روبیو یکی از محبوب ترین مجریان تلویزیونی در کشور اسپانیاست. اولین برخورد او با راموس مربوط به سال 2009 بود که پیلار گفت‌وگویی تلویزیونی با راموس داشت اما ابراز علاقه آنها به هم مربوط به جام ملت‌های 2012 و قهرمانی اسپانیا می‌شود. پیلار در جشن قهرمانی اسپانیا حاضر شد و مدتی پس از آن راموس به او پیشنهاد ازدواج داد و این دو در مادرید ازدواج کردند. پیلار 9 سال از راموس بزرگتر است.

مسوت اوزیل و گریس کاپریستو

593547_668

ستاره خلاق تیم ملی آلمان و باشگاه آرسنال اولین بار در سال 2013 با گریس کاپریستو آشنا شد. کاپریستو خواننده و مدل معروف آلمانی است که سال 2012 با آلبوم موسیقی خود در این کشور به اوج شهرت رسیده بود. در حالی که در سال 2014 در حالی که شایعاتی در خصوص ارتباط اوزیل با زنی دیگر مطرح شده بود، رابطه او و کاپریستو به پایان نرسید و این دو در سال 2015 با یکدیگر ازدواج کردند.

فرانچسکو توتی و ایلاری بلازی

593548_509

فرانچسکو توتی یکی از اولین ستارگان فوتبال بود که با چهره‌های مطرح ازدواج کرد. بلازی یکی از محبوب‌ترین مجریان تلویزیون ایتالیا بود که همواره در نظرسنجی‌ها در جایگاه محبوب‌ترین چهره تلویزیون ایتالیا قرار می‌گرفت. توتی و بلازی سال 2003 با هم آشنا شدند و این آشنایی به ازدواج آنها در سال 2005 ختم شد. یک سال بعد توتی در جام جهانی 2006 قهرمان جهان شد در حالی که ازدواج با بلازی انگیزه بالایی را در زندگی ورزشی او نیز به وجود آورده بود. حاصل ازدواج فرانچسکو و ایلاری یک پسر و دو دختر بوده است.

انتهای پیام/
ازدواج بازیگران بازیگر فوتبالیست فوتبالیست ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر