کد خبر: 395225 A

ایلنا: مراسم رونمایی از لباس و دوچرخه رکابزنان المپیکی ایران برگزار شد.

به گزارش ایلنا، مراسم رونمایی از لباس و دوچرخه های  تیم ملی ایران در المپیک ریو برگزار شد. در این مراسم نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حسن طباطبایی سرپرست مجموعه آزادی نیز حضور داشتند. 

در ابتدا خسرو قمری رییس فدراسیون بیان کرد: امروز رونمایی دوچرخه های استقامت و تایم تریل را داشتیم. اسپانسر تیم ملی در رشته کوهستان زحمت زیادی کشیدند و توانستیم تحول عظیمی را در این بخش داشته باشیم. در بخش کورسی نیز برای اولین بار کمک کردند. برنامه منسجمی برای رکابزنان المپیکی طراحی شد. دوچرخه ها را در اختیار رکابزنان المپیکی گذاشتیم تا در تور کینگ هایلک از آن استفاده کنند و بدنهایشان به آن عادت کند.

او ادامه داد: در روز 16 مرداد سه رکابزن المپیکی در بخش استقامت جاده به رقابت می پردازند که امیدوارم نسبت به المپیک های قبلی نتایج بهتری بگیرند. 

سجادی نیز گفت: امکانات نسبتا خوبی برای قهرمانان فراهم شده است. امروز در دنیای ورزش عوامل زیادی در به دست آوردن نتایج تاثیر گذار است. قطعا وسایل و تجهیزات جدید و مطابق علم روز خیلی می تواند کمک کند. اعتقاد دارم المپیک فقط صحنه رقابت بین ورزشکاران نیست بلکه بزرگترین نمایشگاه ورزش است و تولید کنندگان تجهیزات نیز با یکدیگر رقابت دارند. 

او ادامه داد: امروز نزدیک به 30 فدراسیون حامی مالی دارند. ما در این زمینه در ابتدای کار هستیم و باید بیشتر شود.

سجادی در مورد حضور دوچرخه سواری در المپیک ریو تصریح کرد: دوچرخه سواری در بیشتر بازیهای المپیک حضور داشته است. ما بیشتر در بخش جاده سابقه داریم. البته فکر می کنم استعدادهای خوبی در دوچرخه سواری داریم. امیدوارم در بخش پیست هم استعدادیابی به نتیجه برسد و باید به پیست هم توجه شود. ان شاءالله بعد از المپیک فدراسیون دوچرخه سواری برنامه های خود را  برای حضور موفق در بازی های آسیایی عملیاتی کند زیرا 2 سال فرصت زیادی نیست.   از حامیان مالی دوچرخه سواری تشکر می کنم و در همه رشته ها این ظرفیت وجود دارد که حامیان مالی از تیم های ملی خود حمایت کنند.

resized_688098_193resized_688097_623resized_688096_312resized_688095_845

دوچرخه سواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر