کد خبر: 175196 A

ما با دعوت از اولیای دم توانستیم رضایت آنها را جلب کنیم اما آنها ۸۰ میلیون تومان دیه خواستند که هنوز نتوانستیم آن را تهیه کنیم.

دختری که در سال ۸۸ همسرش را کشت با گرفتن رضایت از اولیای دم باید مبلغ ۸۰ میلیون تومان پرداخت کند اما هنوز نتوانسته آن را تهیه کند.

سمیه زارعی، سال ۸۸ در یک درگیری همسرش را کشت و از آن سال در زندان شهر رشت منتظر قصاص است. اما اعضای مجمع خیرین جوادالائمه توانستند با رضایت اولیای دم، جان او را نجات دهند اما با اینحال خانواده او هنوز نتوانستند مبلغ دیه را فراهم کنند و او تا ماه رمضان بیشتر فرصت ندارد.

در این باره اکبر عطایی عضو مجمع خیرین جوادالائمه گفت: ما با دعوت از اولیای دم توانستیم رضایت آنها را جلب کنیم اما آنها ۸۰ میلیون تومان دیه خواستند که هنوز نتوانستیم آن را تهیه کنیم.

او ادامه داد: چون قتل شبیه شبه عمد است برای همین ستاد دیه نمی تواند کاری کند و ما باید خودمان این مبلغ را فراهم کنیم.

او با بیان اینکه این دختر ساکن روستای محروم شست از توابع رشت است گفت: دعوای این زن و شوهر به خاطر ۳ هزار تومان در سال ۸۸ اتفاق افتاد که زن در یک عمل ناخواسته دست به قتل همسرش زد.

عطایی گفت: بعد از جشن بخشش متوجه شدم خیرینی هستند که می توانند به این دختر ۲۵ ساله هم کمک کنند چون تا ماه رمضان بیشتر فرصت ندارد و همه نگران وضعیت او هستیم.

منبع: خبرآنلاین

خانواده دیه زن و شوهر زندان قتل ماه رمضان اعدام دختر فرصت تهیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر