خبرگزاری کار ایران

اتفاقی باورنکردنی در یک مراسم عروسی + فیلم

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۰۸۸۳

مرد جوانی در چین بر این باوراست که مادربزرگ مرحومش بازگشته و در مراسم عروسی او شرکت کرد.

یک داماد در چین در لحظه‌ای که پروانه‌ای سفید روی کت او فرود آمد، در حالی که فکر می‌کرد مادربزرگش است که اخیراً از دنیا رفته است، شروع به گریه کرد. در ویدئویی که در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی چین منتشر شده است؛ مرد جوانی که برای مراسم عروسی خود در شهر هونان چین کت و شلوار پوشیده بود در حال سخنرانی دیده می‌شود که ناگهان پروانه‌ای سفید روی کت او فرود آمد. این مرد که وانگ معرفی شده با دیدن این پروانه، آه و ناله‌ای سر داد و در حالی که گریه می‌کرد گفت که مادربزرگش اوایل امسال فوت کرده است.

او گفت: چند روز پیش به او از طریق وی چت پیام دادم که اگر می‌خواهی در عروسی من شرکت کنی، به عنوان یک پروانه ظاهر شو!

سپس این ویدئو دقیقاً لحظه‌ای را نشان می‌دهد که پروانه سفید روی کت او فرود می‌آید در حالی که عروس خانم هم که به آن نگاه می‌کند، اشک‌هایش را پاک می‌کند.

براساس این گزارش، گفته می‌شود که وانگ به مادربزرگش به شدت وابسته بوده است. او گفت اگر مادربزرگش هنوز زنده بود، دوست داشت او را در آغوش بگیرد و به ضربان قلبش گوش کند.

وانگ گفت: حسرت او قبل از مرگ این بود که نمی‌تواند در عروسی من شرکت کند.

این ویدئو در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی واکنش‌برانگیز شده است و برخی نوشتند از اینکه مادربزرگ او در مراسم عروسی ظاهر شده خوشحال هستند.

یک کاربر اظهار داشت که مادربزرگ وانگ می‌خواست او بداند که شادترین روز زندگی‌اش را از دست نخواهد داد.

منبع فرارو
انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز