کد خبر: 106901 A

محجوب در واکنش به انتصاب رئیس جدید شستا مطرح کرد:

مشکل اصلی مجلس برای بررسی پرونده‌های سازمان تأمین اجتماعی و به‌خصوص شستا عدم همکاری مدیران بود که با تغییرات در شستا این معضل حل خواهد شد.

رئیس هیأت تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به آغاز بررسی اسناد تأمین اجتماعی از امروز، گفت: مشکل اصلی مجلس برای بررسی پرونده‌های سازمان تأمین اجتماعی و به‌خصوص شستا عدم همکاری مدیران بود که با تغییرات در شستا این معضل حل خواهد شد.

علیرضا محجوب به خانه ملت گفت: تخصصی‌ترین اقدام شستا تغییر در مدیریت این سازمان بود چرا که مشکل اصلی مجلس با این سازمان را می‌توان عدم همکاری مدیران با هیأت تحقیق و تفحص عنوان کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: احمد فیاض بخش از مدیران خوشنام و آشنا با فضای اقتصادی و اجتماعی کشور است و می‌تواند در هدایت و اداره شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی مفید واقع شود، وی در فعالیت‌های سرمایه‌گذاری، بیمه و بورس سابقه‌ای ۲۵ ساله دارد.

وی افزود: همچنین آقای فیاض بخش در سازمان انرژی اتمی هم فعالیت داشته‌اند و تمام این تجارب خبر از شروع دوره‌ای درخشان در شستا می‌دهد.

این نماینده اضافه کرد: از ابتدای مدیریت وی همکاری خوبی را با هیأت تحقیق و تفحص شاهد بودیم و امیدواریم این همکاری‌ها ادامه داشته باشد، تا کنون که تمام مدارک مورد نیاز برای بررسی در اختیار ما قرار گرفته و مشکلی از این بابت وجود نداشته است.

عضو کمیسیون اجتماعی با اشاره به اینکه مهلت دریافت گزارشات برای بررسی هیأت تحقیق و تفحص تا پایان شهریور ماه بوده یاد آور شد: پیش از این اعلام کرده بودیم که تا پایان شهریور گزارشات مختلف از افراد مطلع را دریافت خواهیم کرد که این مهلت پایان یافته و از امروز بررسی اسناد آغاز خواهد شد.

اسلامشهر اقتصادی و اجتماعی خانه ملت سازمان انرژی اتمی سرمایه گذاری شمیرانات مجلس شورای اسلامی نماینده مردم تهران اجتماعی شستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر