کد خبر: 173030 A

معاون حمایت خانواده کمیته امداد خبر داد:

«کمیته امداد در قالب پرداخت وام قرض الحسنه به محکومین جرائم غیر عمد مالی تا سقف ۸۰ میلیون ریال با حداکثر اقساط ۸۰ ماهه و محکومین پرداخت دیه غیر عمد تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال و حداکثر اقساط ۱۰۰ ماه به جامعه هدف مساعدت می‌کند.»

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: در سال گذشته مبلغ ۱۲ میلیارد ریال بابت آزادی تعداد ۲۷۰ نفر زندانی آبرومند پرداخت شده تا زمینه بازگشت آنان به خانواده‌شان را فراهم شود.

به گزارش ایلنا، علی محمد ذوالفقاری در ارتباط با کمک‌های کمیته امداد به محکومین نیازمند فاقد سابقه و جرائم غیر عمد گفت: کمیته امداد در قالب پرداخت وام قرض الحسنه به محکومین جرائم غیر عمد مالی تا سقف ۸۰ میلیون ریال با حداکثر اقساط ۸۰ ماهه و محکومین پرداخت دیه غیر عمد تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال و حداکثر اقساط ۱۰۰ ماه به جامعه هدف مساعدت می‌کند.

وی افزود: در جشن گلریزان سال گذشته نیز با مشارکت خیران، تعداد ۳۵ پرونده با مبلغ ۲۹۳ میلیون تومان از مساعدت خیران به صورت بلاعوض بهره‌مند شده‌اند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام ادامه داد: طی ۲۶ سال گذشته مبلغ ۹۳۵ میلیارد ریال بابت جبران دیه و آزادی حدود ۲۹ هزار و ۷۰ نفر زندانیان بدهکار پرداخت شده است که از این مبلغ ۵۰ میلیارد ریال آن به صورت بلاعوض بوده است.

جامعه خانواده دیه سلامت قرض الحسنه کمیته امداد کمیته امداد امام کمیته امداد امام خمینی جرائم عمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر