کد خبر: 743656 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از امدادرسانی ۲۲ تیم عملیاتی به ۶۱۰ نفر از در راه ماندگان برف و کولاک در جاده های استان زنجان خبر داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، شهرام میرزایی در جمع خبرنگاران ضمن ارائه گزارشی از اقدامات نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: بیشترین امداد رسانی انجام گرفته در محورهای زجان – طارم، محور زنجان – ایجرود وحلب ، آزاد راه زنجان - قزوین  بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته  440 نفر ازمسافرین در راه مانده در پایگاه امداد ونجات جاده ای سرخه دیزج طارم و مابقی نیز در مساجد حسینیه اعظم، زینبیه اعظم و مسجد طالقانی اسکان یافتند.

به گفته وی، با توجه به وضع شرایط جوی و هشدار هوا شناسی مبنی بر بارش‌های سیل آسا، برف و کولاک و آبگرفتگی معابر و حضور مسافران نوروزی در شهرهای استان، این جمعیت برای اسکان اضطراری مسافران آمادگی کامل دارد .

این مقام مسئول از آماده باش همه نیروهای عملیاتی این جمعیت در رسیدگی به مشکلات و بحران‌ها  خبر داد و گفت: امدادگران هلال احمر در تمامی پایگاه های امداد و نجات جاده ای و شعب استان با تجهیزات کامل، شبانه‌روز آماده باش هستند.

هلال احمز زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر