کد خبر: 743574 A

جزء قاسمی خبرداد:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: با توجه به پیش بینی فعالیت سامانه بارشی قوی در غرب کشور و استان زنجان واحدهای عملیاتی آب و فاضلاب استان در حالت آماده‌باش کامل هستند تا در صورت هرگونه حادثه ای برای حل مشکلات اقدام کنند.

به گزارش ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: با توجه به بارش سنگین باران و احتمال وقوع سیل ، در حال حاضر همه واحدهای عملیاتی آب و فاضلاب شرکت در حالت آماده‌باش در راستای ارائه خدمات به شهروندان هستند.

وی افزود: شرکت آبفای استان زنجان به شهروندان اطمینان می‌دهد با تمام توان و ظرفیت آماده رسیدگی به معضلات احتمالی در حوزه آب و فاضلاب پس از بروز سیل و بارندگی است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه مشکل در این حوزه، مراتب را در اسرع وقت به سامانه ثبت گزارشات مردمی 122 اعلام کنند.

جزء قاسمی با بیان اینکه وضعیت تصفیه خانه های آب و فاضلاب استان و منابع تولید شبکه آب شهرها در حال حاضر مناسب است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد ، خاطرنشان ساخت: پست‌های امداد و حوادث در سطح شهرهای استان کاملا در حالت آماده‌باش به سر می‌برند.

سیلاب در 20 استان کشور جزء قاسمی سیل در ایران سیل نوروز شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر