کد خبر: 684349 A

رئیس کل دادگستری استان زنجان تاکید کرد:

رئیس کل دادگستری استان زنجان در دیدار با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: ایجاد بسترهای مناسب و امن برای سرمایه‌گذاری برای توسعه استان امری ضروری است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رئیس کل دادگستری استان زنجان، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی افزود: اقدامات خوبی در حوزه صنعت و سرمایه گذاری در استان انجام شده که استان زنجان از این حیث ظرفیت بسیار خوبی در جذب سرمایه و ایجاد انگیزه برای سرمایه‌گذار دارد.

وی تأکید کرد: حمایت از حوزه صنعت استان در حقیقت کمک به توسعه اقتصادی، اشتغال و کاهش ارتکاب بزه می‌باشد و اگر بر تقویت این حوزه اهتمام شود جامعه از وجود بسیاری از ناهنجاری‌ها و مشکلات که خسارات زیادی متحمل خواهد شد مصون می‌ماند.

رئیس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه آمار قابل توجهی از بزهکاران ناشی از بیکاری افراد در جامعه وجود دارد، افزود: ایجاد اشتغال هم زمینه کسب درآمد برای افراد می‌شود و هم  رونق اقتصادی جامعه را ارتقا خواهد داد، لذا دستگاه قضایی استان با همه قوا برای تحقق این امر مهم از حوزه صنعت، معدن و تجارت حمایت کرد.

وی خاطر نشان کرد: استان زنجان در گذشته در حوزه صنعت، معدن و تجارت متضرر شده است البته بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و به برکت انقلاب گام‌های  بسیار خوبی برداشته شده است و توجه و اهتمام بیشتر به این حوزه بعد از گذشت 40 سال امری ضروری است.

این مقام عالی قضایی استان زنجان با تأکید بر اینکه هدف از استقرار و فعالیت برخی کارخانجات و صنایع در استان بایستی کسب منفعت باشد نه ایجاد مضرات اظهار کرد: برخی صنایع فعال در استان در شرایط فعلی نه تنها منفعتی ندارند بلکه مشکلاتی را در حوزه سلامت و زیست محیطی بوجود آورده است که توجه مسئولان به این امر بسیار مهم است.

وی ایجاد بسترهای مناسب و امن برای سرمایه‌گذاری در راستای توسعه استان را موضوعی مهم برشمرد و گفت: تمهیدات  لازم برای جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی در استان بایستی از برنامه‌ها و رویکرد مسؤولین امر باشد.

در این جلسه  فغفوری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گزارشی از وضعیت حوزه صنعت  استان ارائه کرد

رئیس کل داداگستری استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر