کد خبر: 680900 A

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب زنجان خبر داد:

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: با توجه به اهمیت اصلاح شبکه فرسوده توزیع آب در شهر زنجان، اصلاح 17 کیلومتر شبکه توزیع آب در هسته مرکزی شهر زنجان، منطقه بازار در برنامه کاری شرکت آب و فاضلاب استان زنجان قرار دارد.

به گزارش ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: سال گذشته نیز نزدیک به 3 کیلومتر از شبکه فرسوده در هسته مرکزی شهر زنجان اصلاح و بازسازی شد.

وی افزود: هدر رفت آب، آمار بالای اتفاقات و حوادث شبکه توزیع آب شرب در هسته مرکزی شهر زنجان به دلیل قدمت بالا، علیرغم مشکلات اجرایی در این منطقه همچون کم عرض‌بودن معابر و قدیمی بودن ساختمان‌ها اجرای عملیات اصلاح شبکه را امری اجتناب ناپذیر ساخته است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: به دلیل مشکلات اجرایی در هسته مرکزی شهر زنجان تمام عملیات اصلاح شبکه و خطوط انتقال آب در این منطقه بصورت دستی انجام می شود که این امر بر سختی اجرا و کاستن از سرعت پیشرفت انجام پروژه ها انجامیده است.

جزء قاسمی با بیان این مطلب که به دلیل حجم ترافیک و تردد بالای خودرو و عابرین در این منطقه تا حد امکان تلاش می شود عملیات در روزهای تعطیل و کم تردد انجام پذیرد، از همکاری و تعامل مردم ، اصناف و شهرداری با کارکنان شرکت آب و فاضلاب در اجرای پروژه های این شرکت قدردانی کرد.

وی اضافه کرد: شهر زنجان بیش از 866 کیلومتر شبکه توزیع آب دارد که از این میزان 40 درصد فرسوده بوده و نیاز به اصلاح و بازسازی دارد.

شرکت آب و فاشلاب استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر