کد خبر: 675624 A

فرمانده نیروی انتظامی زنجان عنوان کرد:

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با تشریح تدابیر امنیتی نیروی انتظامی برای تامین امنیت زائران اربعین حسینی، گفت: نیروهای انتظامی استان برای ارائه خدمات به زائران به مرزهای ایلام اعزام می‌شوند.

به‌گزارش‌خبرنگار ایلنا از زنجان، سردار علی آزادی فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان صبح امروز (چهارشنبه 11 مهر) در جمع خبرنگاران با بیان اینکه حفظ کرامت انسانی در اولویت نیروی انتظامی است، گفت: هر اندازه با مردم به خوبی برخورد کنیم، اعتماد مردم به نیروی انتظامی بیشتر خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه حفظ حقوق شهروندی عموم مردم برای نیروی انتظامی مورد تاکید است، گفت: نظارت بر عملکرد کارکنان نیروی انتظامی با حساسیت انجام می شود.

وی در ادامه به برنامه های هفته ناجا در استان زنجان اشاره و خاطرنشان کرد: 480 عنوان برنامه در هفته ناجا از 13 تا 19 مهر با شعار«پلیس مقتدر، امین مردم» اجرا می شود.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان به اعتراضات کامیون‌داران به جهت کمبودها و مشکلاتی که در این زمینه ایجاد شده اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی از کامیون‌داران حمایت می کند چرا که این قشر صنعت حمل و نقل کشور را اداره می کنند.

علی آزادی فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان

به گفته وی، در سطح استان به برخی از این رانندگان سنگ پرانی شد که 5 نفر خاطی در این زمینه دستگیر شدند و نیروی انتظامی با افرادی که به دنبال ایجاد ناامنی برای کامیون داران هستند برخورد خواهد کرد.

سردار آزادی با بیان اینکه 400 هزار عزادار در یوم العباس و یوم الزینب در روزهای هشتم و یازدهم محرم در پایتخت شور و شعور حسینی حضور داشتند، گفت: در پی تمهیدات امنیتی که از قبل پیش بینی شده بود، در این دو رویداد مهم که بازتاب جهانی داشت، هیچ مشکل امنیتی در زنجان ایجاد نشد.

وی با بیان اینکه کوچکترین حاشیه ای در این مراسم وجود نداشت، گفت: این نحوه عزاداری باید الگویی برای دیگر استان ها باشد.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان به تدابیر امنیتی پلیس در اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: همشهریان می توانند از مرزهای ایلام تردد کند و نیروی انتظامی با اعزام نیروهای انتظامی به زائران خدمت رسانی خواهد شد.

به گفته وی، در 6 ماهه نخست امسال 977 کلیوگرم کشفیات مواد مخدر در استان داشتیم و کشفیات نسبت به مشابه آن در سال گذشته 13 درصد افزایش داشت.

سردار آزادی افزود: تعداد دستگیرشدگان 1514 نفر بود که 16 درصد افزایش نسبت به سال گذشته داشت.

نیروی انتظامی استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر