کد خبر: 658114 A

نماینده مردم زنجان و طارم تاکید کرد:

نماینده مردم شهرستان‌های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی از تصفیه خانه فاضلاب زنجان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت و پروژه‌های ارتقاء این تصفیه خانه قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، فریدون احمدی در این بازدید گفت: شرکت آب و فاضلاب استان زنجان کارهای بزرگی به ویژه در بخش فاضلاب انجام داده که باید صنایع و بخش کشاورزی از تولیدات پساب فاضلاب در تصفیه خانه زنجان استفاده کامل را ببرند.

وی به کارگیری بخش خصوصی در پیشبرد اهداف شرکت آب و فاضلاب را اقدام ارزنده ای از سوی این شرکت توصیف کرد و افزود: تجربه سپردن کارها به بخش خصوصی تاکنون موفقیت آمیز و سودآور بوده که اجرای پروژه های بخش آب و فاضلاب در استان زنجان از نمونه های بارز این اقدامات است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی افزود: به کارگیری بخش خصوصی علاوه بر درآمدزایی و بهره وری بیشتر بار مسئولیت و کارها را از دوش دولت برداشته و زمینه را برای توسعه همه جانبه کشور مهیا می کند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان نیز در حاشیه این بازدید گفت: هم اکنون 3 واحد تصفیه خانه فاضلاب در شهر های زنجان ، ابهر و ماهنشان در مدار بهره برداری قرار دارد و ارتقا مدول اول تصفیه خانه فاضلاب زنجان و احداث مدول دوم آن با بیش از یک هزار و 115 میلیارد ریال اعتبار در حال انجام است.

علیرضا جزء قاسمی افزود: تصفیه خانه فاضلاب شهر های خرمدره ، دندی و زرین آباد نیز در دست اجرا بوده و به زودی مشترکین شهرهای زرین آباد و دندی از خدمات تصفیه خانه فاضلاب بهره مند خواهند شد.

وی افزود: هم اکنون 19 طرح بزرگ در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان شامل 4 طرح فاضلاب ، 13 طرح آب و 2 طرح مطالعاتی در دستور کار قرار دارد که با اجرای این طرح‌ها شاهد بهره مندی بیشتر مردم شهرهای استان زنجان از خدمات حوزه آب و فاضلاب خواهیم بود.

جزء قاسمی همچنین در پایان سخنان خود به اجرای شبکه جمع آوری بهداشتی فاضلاب در 7 شهر استان شامل: زنجان ، ابهر ، خرمدره ، زرین آباد ، ماهنشان ، ارمغانخانه و دندی اشاره کرد و گفت: اجرای شبکه جمع‌آوری بهداشتی فاضلاب و تصفیه فاضلاب جمع آوری شده طرحی است که به مرور زمان در تمامی شهر‌های استان اجرایی خواهد شد.

شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر