کد خبر: 658112 A

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی زنجان خبرداد:

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: ۱۱۵ پایگاه جمع‌آوری نذورات و کمک‌های مردمی کمیته امداد در روز عید سعید قربان در استان زنجان برپا می‌شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، هدایت صفری از آمادگی این نهاد برای جمع‌آوری نذورات و کمک‌های مردمی در روز عید سعید قربان خبر داد و اظهار کرد: به همین منظور 115 پایگاه جمع‌آوری نذورات و کمک‌های مردمی کمیته امداد در روز عید سعید قربان در استان زنجان راه‌اندازی می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه مردم برای مشارکت در این طرح می‌توانند نذورات خود را به دفاتر و پایگاه‌های کمیته امداد در سراسر استان تحویل دهند؛ گفت: کمک‌های جمع‌آوری شده در روز عید سعید قربان در اولین فرصت بین نیازمندان و ایتام این استان توزیع می‌شود.

2204391

وی با اشاره به اینکه در اجرای طرح نذورات مردمی مراکز نیکوکاری؛ هیأت امنای مساجد و معتمدین محلات نیز همکاری دارند؛ گفت: طبق برنامه‌ریزی نذورات در همان روز عید قربان توزیع خواهد شد.

صفری گفت: مردم استان می‌توانند از طریق سامانه تلفن نیکوکاری0968877 و یا با شماره‌گیری کد #024*۸۸۷۷* کمک‌های خود را در روز عید سعید قربان به دست نیازمندان واقعی برسانند.

گفتنی است، برآورد ارزش ریالی نذورات مردمی در عید قربان سال قبل 190 میلیون ریال بود.

کمیته امداد استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر