کد خبر: 653457 A

پرویز قزلباش تاکید کرد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان به آمادگی این نهاد برای سرمایه گذاری اطلاع رسانی در حیطه اجتماع سازی سلامت اشاره کرد و گفت: حوزه سلامت برای تحول نیازمند کار تیمی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، پرویز قزلباش شامگاه  امروز در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه اظهار کرد: کار تیمی در جامعه پزشکی ایران ضعیف است و برای کارهای تیمی از توان و ظرفیت بالاتری برخورداریم.

وی با بیان اینکه حوزه سلامت برای تحول نیازمند کار تیمی است، خاطرنشان کرد: اگر مطبوعات با همراهی یکدیگر وارد مذاکره با دانشگاه برای اطلاع رسانی و تولید محتوی در حوزه سلامت شوند.

قزلباش با یادآوری اینکه در حطیه اجتماع سازی سلامت تمایل به سرمایه‌گذاری و اطلاع‌رسانی داریم، افزود: رسانه ها می‌توانند در تولید محتوی و انتشار آن در استان با دانشگاه علوم پزشکی همراه باشند.

این مقام مسوول با طرح این سوال که دنیای رسانه ما تا چه اندازه از تکنولوژی‌های بهره‌مند شده و این ظرفیت ها را به واقعیت های جاری تبدیل کرده اند، گفت: جای یک جریان مستمر پیشرفته که بتوان از آن خرید خدمت کرد و به عنوان جریان اطلاع رسانی در حوزه سلامت بهره مند شد، در استان خالی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان افزود: مردم از مطبوعات نوشتاری و سبک های این چنینی دور و به سمت فضای مجازی کشیده شده اند ولی این فضا هم نتوانسته فضای دقیق و قابل اعتمادی برای مردم باشد.

پرویز قزلباش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر