کد خبر: 652399 A

جزء قاسمی خبرداد:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت آب و فاضلاب استان زنجان و اداره کل آموزش و پرورش این استان منعقد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: این تفاهم نامه به منظور همفکری و گسترش همکاری های فرهنگی آموزشی بنا به ضرورت دانش افزایی و توسعه مشارکت جامعه دانش آموزی منعقد شد.

وی تصریح کرد: جامعه دانش آموزی به لحاظ نقش و جایگاه ویژه خود در ساختن آینده ای آباد و همچنین اهمیت  جایگاه اداره کل آموزش و پرورش در هدایت و استفاده بهینه از ظرفیت های بالقوه دانش آموزان در جریان توسعه فرهنگی و اجتماعی باعث شد تا این تفاهم نامه منعقد گردد.

مدیر عامل شرکت آبفای استان زنجان موضوع اصلی این تفاهم نامه را همکاری و مشارکت در اجرای طرح های آموزشی اعم از علمی ، فرهنگی و هنری با موضوع مدیریت مصرف آب عنوان کرده و گفت: این تفاهم نامه در 8 ماده به امضای مدیران ارشد دو دستگاه دولتی آبفا و آموزش و پرورش رسیده است.

جزء قاسمی افزود: توسعه و ارتقاء سطح همکاری های مشترک دو جانبه و ایجاد هم افزایی در پیشبرد فعالیت های مورد هدف در دو نهاد آبفا و آموزش و پرورش حلقه گمشده تضمین مصرف صحیح و بهینه آب در آینده استان بود که با اجرای این تفاهم نامه امیدواریم گام های اساسی در این زمینه برداشته شود.

این مسئول گسترش دانش و به کارگیری توانمندی های سرمایه انسانی در جامعه دانش آموزی استان در راستای حفاظت از منابع آبی و استفاده بهینه از امکانات فکری و تجربی دو دستگاه در این زمینه را اقدامی مهم و تاثیر گذار در ترسیم آینده آبی کشور عنوان کرده و افزود: با حضور کارشناسان شرکت آبفا در مدارس و ارائه آموزش های نوین مدیریت مصرف ، شاهد تغییرات محسوسی در نحوه مصرف آب خانوارهای استان خواهیم بود.

وی با اشاره مفاد مختلف این تفاهم نامه گفت: به منظور پیشبرد مفاد این تفاهم نامه کارگروه اجرایی متشکل از کارشناسان و متخصصین هر دو دستگاه با عنوان کمیته مشترک مدیریت مصرف آب تشکیل خواهد شد که پیگیری تحقق اهداف تفاهم نامه از جمله مهمترین وظابف این کمیته خواهد بود.

جزء قاسمی ایجاد هماهنگی ، نظارت بر حسن اجرای تفاهم نامه و پیگیری مفاد تفاهم نامه را مهمترین وظایف کمیته اجرایی این سند همکاری برشمرده و عنوان ساخت: مدیران روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان و اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان به عنوان ناظران تام الاختیار این تفاهم نامه خواهند بود.

شرکت آبفا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر