کد خبر: 646575 A

جزء قاسمی خبر داد:

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: چاه شماره 6 شهر قیدار با هدف استفاده بهینه از منابع آب زیر زمینی و جبران کمبود آب در این شهر افتتاح و وارد مدار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: عملیات حفر و تجهیز این چاه تکمیل و با اعتبار 2 میلیارد و پانصد میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی افزود: این چاه با عمق 210 متر آب شرب مورد نیاز بخشی از شهر قیدار ، مرکز شهرستان خدابنده را تامین و افت فشار آب در برخی نقاط این شهر را نیز جبران می کند.

مدیر عامل شرکت آبفای استان زنجان همچنین از افتتاح چاه شماره 41 شهر زنجان طی روز های آتی خبر داده و افزود: با بهره برداری از چاه شماره 41 شهر زنجان میزان چاه های فعال برای تامین آب شرب مورد نیاز این شهر به عدد 45 خواهد رسید.

جزء قاسمی اعتبار اختصاص یافته برای حفر و تجهیز چاه شماره 41 شهر زنجان را 2 میلیارد و پانصد میلیون ریال اعلام کرده و گفت: این چاه به عمق 250 متر حفر شده است.

وی با اشاره به اینکه در فصل گرما و افزایش مصارف انرژی به خصوص آب قرار داریم از مشترکین خواست تا با مدیریت مصرف آب خود شرکت آب و فاضلاب را در تامین آب شرب مورد نیاز شهروندان یاری کنند.

شرکت آب و فاضلا استا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر