کد خبر: 621628 A

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان :

مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب استان زنجان با اشاره به سرفصل های بودجه سال 1397 شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: امسال 230 میلیارد ریال پروژه در این زمینه بودجه در نظر گرفته شده است که در صورت تحقق پروژه های تعریف شده به مرحله اجرا خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی امروز در این زمینه  اظهار کرد: در سال جاری در قالب 3 پروژه 4 هزار متر مکعب به ظرفیت مخازن آب شرب شهر های استان شامل: هیدج،سهرورد و ارمغانخانه افزوده می شود.

وی افزود: حفر 4 حلقه چاه و تجهیز 6 حلقه چاه دیگر نیز از برنامه های شرکت آب و فاضلاب در سال 97 می باشد که با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال اجرایی خواهد شد.

جزء قاسمی به اجرای خطوط انتقال آب در 10 شهر استان زنجان اشاره کرده و گفت: این پروژه ها به طول 9 هزار و هشتصد متر و با اعتبار 26 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر عامل شرکت آبفای استان زنجان همچنین به احداث پروژه های ساختمانی به متراژ 480 متر مربع در پنج شهر استان زنجان اشاره کرده و افزود: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال در شهر­ های: زنجان،زرین رود،قیدار،ماهنشان و کرسف اجرا خواهند شد.

وی اجرای طرح اصلاح و بازسازی شبکه های آب شهر های استان زنجان را نیز یادآور شده و افزود: اصلاح و بازسازی 38 کیلومتر شبکه آب شهر های استان امسال با اعتبار 41 میلیارد ریال در دستور کار شرکت قرار دارد.

جزء قاسمی افزود: طرح اصلاح و بازسازی شبکه آب در شهر زنجان در بافت فرسوده و هسته مرکزی این شهر شامل 14.8 کیلومتر حدفاصل سبزه میدان تا چهار راه امیر کبیر را شامل می شود.

این مسئول خاطر نشان ساخت: امسال ایستگاه های پمپاژ 2 غربی و 3 شرقی شهر زنجان نیز از محل اعتبارات ملی و با صرف 15 میلیارد ریال اعتبار تکمیل می شود.

وی دیگر پروژه شرکت آب و فاضلاب استان زنجان را که با اعتبارات ملی احداث می شود را تصفیه خانه آب شهر های ابهر و خرمدره اعلام کرده و افزود: این طرح با 110 میلیارد ریال اعتبار امسال به بهره برداری می رسد.

جزء قاسمی در پایان افزود: 12 طرح مطالعاتی نیز در 12 شهر استان و با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد ریال پیش بینی شده است که در صورت تخصیص اعتبارات عملیاتی خواهد شد.

شرکت اب و فاضلاب زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر