کد خبر: 621575 A

نخستین جشنواره نمایشگاهی آیین محبت از ۲۱ تا ۲۶ اردیبهشت امسال به همت خیریه ها و سازمان های مردم نهاد و در راستای اجتماعی شدن سلامت در محل نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان دایر می شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، نخستین جشنواره نمایشگاهی آیین محبت در آستانه ماه مبارک رمضان و همزمان با نمایشگاه ضیافت در محل نمایشگاه‌های بین المللی کاسپین زنجان دایر می شود.

این نمایشگاه که برای نخستین بار در زنجان دایر می‌شود از سوی سازمان‌های مردم نهاد و خیریه‌ها و با حمایت دانشگاه علوم پزشکی زنجان آغاز به کار می‌کند.

نمایشگاه آیین محبت با همراهی مستقیم 15 دستگاه اجرایی، 21 موسسه خیریه در حوزه سلامت، 20 دستگاه همکار و همه حوزه‌های ستادی و اجرایی دانشگاه علوم پزشکی برپا می شود.

این نمایشگاه به منظور آگاهی بخشی برای توانمند‌سازی مردم و جوانان و گروه‌های پرخطر، اجتماعی شدن حوزه سلامت در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی برپا می شود.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه کارگاه‌های تخصصی آموزشی دایر می شود. علاقمندان برای بازدید از جشنواره نمایشگاهی آیین محبت می توانند از ساعت 16 تا 22  به محل نمایشگاه های بین اللملی کاسپین زنجان مراجعه کنند.

خیریه ها و سازمانهای مردم نهاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر