کد خبر: 373274 A

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان مطرح کرد:

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان، گفت: فعالیت‌ها و پروژه های شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در این شرکت هدف گذاری شد.

به گزارش ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان امروز با بیان مطلب گفت: ارتقاء مدول اول و احداث تصفیه خانه فاضلاب شهرزنجان به روش BOT ، سرمایه‌گذاری و تولید برق از خط انتقال آب سد کینه ورس به تصفیه خانه آب شهرهای ابهر و خرمدره ، تهیه و نصب سیستم قرائت از راه دور بر روی 400 دستگاه کنتور بالای یک اینچ، تعویض شیرآلات پرمصرف با کم مصرف در سطح استان و کاهش هدر رفت آب تا میزان 5/22 درصد از جمله پروژه های تحقق اقتصاد مقاومتی شرکت است .

وی به اهداف طرح ارتقاء مدول اول و احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر زنجان اشاره کرد و افزود : ارتقاء مدول  اول و احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر زنجان به روش BOT  جهت تحت پوشش قرار دادن 410 هزار نفر به ظرفیت 75 هزار متر مکعب در شبانه روز از اهداف اجرای این طرح است .

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان در ادامه تصریح کرد : کاهش هدر رفت آب تا میزان 5/22 درصد با تعویض کنتورهای خراب و مستعمل ، استانداردسازی انشعاب مشترکین و اصلاح شبکه توزیع خطوط انتقال آب در سطح استان از هدف های اجرای پروژه در شرکت آبفای استان عنوان کرد .

آب و فاضلاب استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر