کد خبر: 239810 A

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی استان زنجان:

به واسطه ورد تکنولوژی و مهارت‌های فنی، توجه به آموزش‌های مهارتی را ضروری کرده است.

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی استان زنجان گفت: به واسطه ورد تکنولوژی و مهارت‌های فنی توجه به آموزش‌های مهارتی را ضروری کرده است.

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی استان زنجان گفت: استعمار نوین با پیشرفته‌ترین تکنولوژی، باورهای جوانان را نشانه گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد فتحی، رئیس دانشگاه علمی و کاربردی استان زنجان امروز سه شنبه(۱۶ دی) در مراسم آغاز سومین دوره آموزشی تربیت مدرس اظهار کرد: این دوره با هدف باز آموزی و بالا بردن سطح آگاهی مدرسان و به روز کردن اطلاعات مدرسان برگزار می‌شود.

وی با یادآوری اینکه در حال حاضر ۱۱ هزار دانشجو در ۱۷ مرکز علمی و کاربردی مشغول به تحصیل هستند، افزود: به واسطه ورد تکنولوژی و مهارت‌های فنی توجه به آموزش‌های مهارتی را ضروری کرده است.

این مقام مسئول با یادآوری تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نیازمند پنجه‌های کارآمد هستیم، ادامه داد: استعمرا نوین با پیشرفته‌ترین تکنولوژی باورهای جوانان را نشانه گرفته است.

فتحی به نقش دانشگاه علمی و کاربردی در تقویت دانش مهارتی اشاره کرد و گفت: این دوره‌های آموزشی به مدت ۲۰۰ ساعت برای مدرسان این دانشگاه برگزار می‌شود.

به گفته رئیس دانشگاه علمی و کاربردی استان زنجان، بهره گیری از دانش و مهارت برای ایجاد کارآفرینی یکی از اهداف ایجاد این مراکز است.

استان زنجان دانشجو دوره های آموزشی مقام معظم رهبری رئیس علمی دانشگاه کاربردی تکنولوژی نشانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر