کد خبر: 236666 A

در۹ ماه نخست سال؛

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان, گفت: در۹ ماهه نخست سال اطفا حریق در۵۴۷ هکتار از اراضی سطح استان روی داده است.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان با اعلام این خبر در تشریح اقدامات روی داده از ابتدای امسال عنوان کرد: در این مدت۲۲۳ مورد پرونده خروج دام غیرمجاز از مرتع را در بیش از۲۷ هزار هکتار از مراتع سطح استان داشتیم.

به گزارش خبرنگارایلنا از زنجان, سرهنگ رحیم اسکندری، امروز یکشنبه(۷دی) از خلع ید و رفع تصرف۴۷ موردی در۱۵۰ هکتار از اراضی ملی سطح استان خبر داد و افزود: پیشگیری از تصرف اراضی ملی از دست متخلفان نیز در۸۵۶ هکتار انجام گرفته است.

وی از توقیف۸۱ دستگاه ماشین آلات و ادوات از دست متخلفان در۹ ماه نخست سال خبر داد و با اشاره به وصول۴۴۴ گزارش مردمی، همکاری های مردم را در حفظ و صیانت از منابع طبیعی یادآور شد.

اسکندری، تنظیم۱۶۳مورد پرونده ماده ۵۵ و۲ مورد بازداشتی را از دیگر اقدامات ۹ ماهه نخست امسال یگان حفاظت منابع طبیعی استان عنوان کرد.

وی در پایان شماره تماس ۱۴۰۵ را پل ارتباطی مردم با این یگان برای بیان هرگونه گزارش آتش سوزی در جنگلها، مراتع و تخریب و قلع و قم اراضی ملی اعلام کرد.

آتش سوزی استان زنجان قم منابع طبیعی هکتار سال نخست مراتع حریق در۹
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر