کد خبر: 236482 A

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان خبر داد:

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان از مشارکت ۵۰ تن از طلاب و ائمه جماعات مساجد استان زنجان در مسابقه تفسیر همراه خبر داد.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان، گفت: براساس این طرح نرم افزار تفسیر همراه بین طلاب و ائمه جماعات مساجد متقاضی فعالیت در امر تفسیر توزیع می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، مرتضی مقدمی، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان، امروز، شنبه(۶دی) به خبرنگار ایلنا در زنجان اظهار کرد: طرح مسابقه تفسیر همراه از سوی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور در بین طلاب وائمه جماعت مساجد کشور برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این مسابقه را توسعه فرهنگ بیان تفسیر قرآن کریم در مساجد و بهره‌مندی عمومی از تفسیر و مفاهیم والای قرآن کریم عنوان کرد و افزود: اجرای هماهنگی و منسجم طرح تفسیر در مساجد در کنار طرح تلاوت نور و امکان دسترسی آسان به منابع تفسیری و سهولت در بیان تفسیر برای ائمه جماعات از دیگر اهداف این طرح است.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه این طرح ویژه ائمه جماعات و طلاب است، ادامه داد: براساس این طرح نرم افزار تفسیر همراه بین طلاب و ائمه جماعات مساجد متقاضی فعالیت در امر تفسیر توزیع می‌شود.

مقدمی با اشاره به اینکه ۵۰ تن از طلاب و ائمه جمعه استان زنجان در این طرح شرکت می‌کنند، افزود: در این نرم افزار اماکن دسترسی به ۳۰۰ درس تفسیر روزانه فراهم می‌آید.

به گفته وی، دفترچه‌های سوالات نیز از متن این تفسیر طراحی و همزمان با نرم افزار بین طلاب و ائمه جماعات توزیع می‌شود و پس از جمع آوری پاسخ نامه‌ها به افراد منتخب جوایزی اهداء خواهد شد.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان مهلت شرکت در مسابقه را تا(۲۱ بهمن) امسال اعلام کرد و گفت: نتایج قرعه کشی ۱۸ اسفند همزمان با سالروز تاسیس ستاد عالی کانون‌های مساجد از طریق سایتomranrmanavi. ir اعلام می‌شود.

استان زنجان قرآن کریم کانون های فرهنگی و هنری مساجد نرم افزار طلاب مسئول تفسیر ائمه مساجد جماعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر