کد خبر: 236478 A

مدیر تربیت بدنی دانشگاه پیام نور استان زنجان خبر داد؛

مدیر تربیت بدنی دانشگاه پیام نور استان زنجان از برگزاری مسابقات قهرمانی ووشو دانشجویان پسر دانشگاه‌های پیام نور کشور به میزبانی استان زنجان خبر داد.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه پیام نور استان زنجان، گفت: اجرای برنامه گردشگری و بازدید از مناطق و اماکن تاریخی و جاذبه‌های گردشگری استان، برگزاری مسابقات متنوع فرهنگی و ورزشی، برگزاری کارگاه‌های علمی و فرهنگی و بازدید از گنبد تاریخی سلطانیه از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این مسابقات است.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان زنجان ابوالفضل شاهمرادی، امروز شنبه(۶دی) با اعلام این خبر تصریح کرد: مسابقات ووشو دانشجویان پسر دانشگاه‌های پیام‌ نور کشور سوم تا پنجم اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: اجرای برنامه گردشگری و بازدید از مناطق و اماکن تاریخی و جاذبه‌های گردشگری استان، برگزاری مسابقات متنوع فرهنگی و ورزشی، برگزاری کارگاه‌های علمی و فرهنگی و بازدید از گنبد تاریخی سلطانیه از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این مسابقات است.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه پیام نور استان زنجان یادآور شد: این مسابقات با همکاری اداره کل تربیت بدنی و معاونت فرهنگی و اجتماعی پیام نور برگزار می‌شود.

استان زنجان جاذبه های گردشگری استان دانشگاه پیام نور روابط عمومی علمی و فرهنگی فرهنگی و اجتماعی گردشگری برگزاری مسابقات تربیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر