کد خبر: 230538 A

مسئول روابط عمومی دانشگاه پیام نور زنجان:

مسئول روابط عمومی دانشگاه پیام نر زنجان, گفت: همایش آسیب ها و تهدیدات ماهواره بر خانواده در دانشگاه پیام نور واحد ایجرود با حضور جمعی از دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ایجرود تاکید کرد: همانطور که شاهد هستیم جوانان با ایمان از قبیل شهید زین الدین با وجود قبولی در دانشگاه های خارج کشور و وعده های بیگانگان در جبهه های حق علیه باطل شرکت کرد و به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

به گزارش ایلنا از زنجان این همایش با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج محمد علی تیموری پابندی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ایجرود در راستای گرامیداشت هفته بسیج و به همت بسیج دانشجویی و امور فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین تیموری پابندی با اشاره به رشادت های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: دشمن در طول هشت سال دفاع مقدس به این نتیجه رسید که نمی تواند از طریق جنگ سخت با ایران مقابله کند. وی ادامه داد: همانطور که شاهد هستیم جوانان با ایمان از قبیل شهید زین الدین با وجود قبولی در دانشگاه های خارج کشور و وعده های بیگانگان در جبهه های حق علیه باطل شرکت کرد و به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ایجرود با بیان اینکه در حال حاضر کار اصلی دشمن اشاعه فرهنگ بیگانه در داخل کشور است، تاکید کرد: رواج آداب و رسوم از قبیل طرز پوشش، ارتباط قبل از ازدواج، سست کردن بنیان خانواده از طریق رسانه های اجتماعی از جمله ماهواره، اینترنت، وایبر و… از جمله اقدامات دشمن در ترویج فرهنگ غربی از طریق جنگ نرم است.

حجت الاسلام و المسلمین تیموری در ادامه گفت: امروزه ما شاهد هستیم که دشمن با هزینه های گزاف و ساخت سریال هایی اهداف شوم و پلید خود را دنبال می کند.

وی تصریح کرد: دشمن با ساخت چنین سریال هایی قصد دارد جوانان ما را به سوی بیراهه کشانده و فرصت مطالعه و پیشرفت را از آنها سلب و بنیان خانواده را سست کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ایجرود با بیان این که بسیاری از شبکه های ماهواره در دست یهودیان است، اضافه کرد: دشمنان اسلام با ترس از اسلام با هزینه های فراوان از قبیل تقویت گروه تکفیری داعش قصد دارند اسلام را بگونه ای جلوه دهند که هیچ کس قصد مسلمان شدن را نداشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه قشر جوان و دانشجویان ما باید با اهداف پلید دشمن آگاه شوند، یادآور شد: آمریکا و اسرائیل گروه تکفیری داعش را برای ناامن کردن منطقه و خطرناک نشان دادن اسلام و مسلمین بوجود آوردند.

حجت الاسلام و المسلمین تیموری تنها راه مقابله با فرهنگ غربی و اهداف آنان را داشتن ایمان و تقوا دانست و ادامه داد: انسان با داشتن ایمان و تقوا می تواند از دام شیاطین بزرگ رهایی پیدا کند.

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم، مسئولین بسیج دانشجویی، ریاست و کارمندان دانشگاه جهت غبار روبی مزار مطهر شهداء در مزار پاک شهدای شهر زرین آباد حضور پیدا کردند.

آداب و رسوم ازدواج اینترنت پوشش خانواده دانشگاه پیام نور روابط عمومی ماهواره مسلمان هشت سال دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر