کد خبر: 230528 A

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان, گفت: با تلاش و پیگیری شرکت شهرکهای صنعتی، دو دستگاه خودروی آتش‌نشانی برای شهرکهای صنعتی استان زنجان خریداری و تحویل شرکت های خدماتی شهرکهای مربوطه گردید.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان, گفت: این ایستگاه با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال احداثگردیده و هم اکنون آماده بهره برداری می‌باشد.

به گزارش ایلنا از زنجان, به نقل از روابط عمومی شهرکهای صنعتی استان زنجان, ناصر صیدی با اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از خودروهای خریداری شده در شهرک صنعتی شریف ابهر استقرار یافته و شهرکهای صنعتی شرق استان از جمله هیدج، خرمدره، شریف و افق ابهر را تحت پوشش قرار می‌دهد.

صیدی در این زمینه اضافه کرد: یکی دیگر از این خودروها برای خدمت رسانی به واحدهای مستقر در شهرک صنعتی اشراق(شماره یک زنجان) تحویل شرکت خدماتی شهرک مربوطه گردیده است.


وی در ادامه خاطر نشان ساخت: این خودروها با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال خریداری و تجهیز شده اند.

این مقام مسئول در استان زنجان در بخشی از سخنان خود, با اشاره به ساخت ایستگاه آتش نشانی در شهرک صنعتی شریف ابهر گفت: این ایستگاه با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال احداثگردیده و هم اکنون آماده بهره برداری می‌باشد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان در پایان ضمن قدردانی از همکاری سازمان های مرتبط در تحقق اهداف و برنامه های شرکت شهرکهای صنعتی، از احداثشش ایستگاه و خرید و تجهیز شش خودروی آتش نشانی تا پایان سال ۹۴ خبر داد و افزود: این کار با همکاری و حمایت معاونت محترم امور عمرانی استانداری و مدیریت بحران استان محقق خواهد شد.

آتش نشانی استان زنجان پوشش خدمت رسانی روابط عمومی مدیریت بحران شرکت صنعتی مدیرعامل شهرکهای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر